poniedziałek, 18 grudnia 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Grosicki spadł z Premier League

Piłka nożna. Grosicki spadł z Premier League

Piłka nożna. Grosicki spadł z Premier League
Data publikacji: 2017-05-14 15:04
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-14 15:04
Wywietleń: 377 256707

Hull City, w barwach którego występuje Kamil Grosicki, spadł z angielskiej Premier League. Po porażce z Crystal Palace 0-4 (0-2) w meczu 37. kolejki drużyna Polaka na jedną kolejkę przed końcem sezonu straciła szansę na utrzymanie się w lidze.

28-letni Grosicki rozegrał całe spotkanie i był to jego 14. ligowy występ w obecnym sezonie. Hull jest teraz na 18. miejscu w tabeli z dorobkiem 34 punktów i stratą czterech oczek do Swansea znajdującej się na miejscu gwarantującym utrzymanie.

Wychowanek Pogoni Szczecin wzmocnił angielską drużynę w ostatnim dniu zimowego okienka transferowego i spisywał się dobrze. W kwietniu wybrany nawet został najlepszym piłkarzem Premier League. Pokazał się zatem w dość krótkim czasie ze znakomitej strony.

Wiele wskazuje na to, że Grosicki nie zostanie w drużynie Hull na kolejny sezon. W klauzuli ma zapis, że w przypadku degradacji będzie mógł zmienić barwy klubowe bez sumy odstępnego.

Już wcześniej mówiło się, że poważnie zainteresowany pozyskaniem Grosickiego jest beniaminek i bardzo zasłużony angielski klub Newcastle. Byłby to kolejny krok do przodu urodzonego w Szczecinie piłkarza. (par)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Ostatni dzień jarmarku
Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Poprzedni Następny

Nekrologi