sobota, 18 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Grosicki może zmienić klub

Piłka nożna. Grosicki może zmienić klub

Piłka nożna. Grosicki może zmienić klub
Data publikacji: 2016-01-25 08:46
Ostatnia aktualizacja: 2016-01-25 11:07
Wywietleń: 2160 110551

28 letni wychowanek Pogoni Szczecin, Kamil Grosicki otrzymał bardzo poważną ofertę zmiany barw klubowych – taką informację podał Przegląd Sportowy.

O tym, że reprezentacyjny skrzydłowy zamierza zmienić barwy klubowe do końca stycznia informowaliśmy na początku miesiąca. Jeszcze przed końcem roku podpisał bowiem umowę ze znanym niemieckim menadżerem Thomasem Krothem, który dba o interesy takich piłkarzy, jak: Manuel Neurer, czy Shinja Kagawa.

Umowa obowiązuje tylko do końca stycznia i skoro została podpisana na tak krótki okres, to można zgadywać, że w określonym celu.

Grosicki nie zamierza zmieniać klubu za wszelką cenę, ale nie jest zadowolony z roli żelaznego rezerwowego, jaką pełni w swoim obecnym klubie, francuskim Renners. Dzieje się tak nawet po zmianie szkoleniowca. Grosicki zimą odrzucił już trzy propozycje transferu: z Nantes, Freiburga i Eintrachtu Frankfurt.

Kamila Grosickiego ewidentnie nie satysfakcjonuje rola rezerwowego. W zakończonych eliminacjach do mistrzostw Europy stał się podstawowym i bardzo ważnym zawodnikiem w reprezentacji Polski. Taką samą rolę chce pełnić w klubie. W Rennes od dłuższego czasu tak się nie dzieje. (par)

 

Komentarze

taka prawda
w Pogoni nie bylby rezerwowym
2016-01-25 10:59:21

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi