Piłka nożna. Grosicki i Golla bez wygranej

Data publikacji: 16 października 2016 r. 21:49
Ostatnia aktualizacja: 17 października 2016 r. 14:44

Kamil Grosicki i Wojciech Golla – byli piłkarze Pogoni Szczecin grali w niedzielnych meczach swoich klubów w lidze francuskiej i holenderskiej, jako piłkarze wyjściowej jedenastki. Żaden z nich nie wygrał jednak meczu.

28-letni Grosicki grał do 79 minuty meczu Rennes – Bordeaux zakończonego remisem 1:1 (1:0). Reprezentacyjny skrzydłowy zszedł z boiska przy stanie 1:1. W zespole Bordeaux wystąpił inny reprezentant kraju Igor Lewczuk.

Pechowo zakończył mecz Wojciech Golla. Zagrał pełne 90 minut w szlagierowym meczu holenderskiej Eredivisie Nijmegen z Feyenoordem. Gospodarze prowadzili 1:0, a do ostatniej minuty utrzymywali wynik 1:1. W doliczonym czasie gry gości zdobyli jednak zwycięską bramkę. ©℗ (par)