czwartek, 23 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Grosicki chce zmienić klub

Piłka nożna. Grosicki chce zmienić klub

Piłka nożna. Grosicki chce zmienić klub
Data publikacji: 2015-11-14 13:02
Ostatnia aktualizacja: 2015-11-15 10:52
Wywietleń: 1314 37492

27 letni reprezentant Polski i wychowanek Pogoni Szczecin Kamil Grosicki może podczas zimowego okienka transferowego zmienić klub.

Obecnie piłkarz występuje we francuskim Rennes, ale nie cieszy się u swojego trenera zbyt dużym zaufaniem. Wystąpił co prawda we wszystkich 13 meczach, zdobył nawet trzy gole, ale tylko w trzech spotkaniach zagrał w wyjściowym składzie.

W pozostałych dziesięciu pełnił rolę rezerwowego i żelaznego zmiennika. Ze swojej roli wywiązywał się dobrze, bo trzy razy w roli zmiennika wpisał się na listę strzelców, jednak piłkarz sam przyznaje, że nie satysfakcjonuje go obecna pozycja w drużynie i chciałby to zmienić.

Portal transfering.pl podał, że Grosickim zainteresowane są dwa kluby niemieckie: VfB Stuttgart i Mainz. Podobno przedstawiciele tych klubów obserwowali Grosickiego już podczas wrześniowego meczu reprezentacji Niemiec i Polski.

Wychowanek Pogoni Szczecin zaprezentował się w tym spotkaniu doskonale, popisał się efektowną asystą i z całą pewnością pozostawił po sobie dobre wrażenie.

Grosicki po kontuzji Jakuba Błaszczykowskiego stał się wiodącą postacią reprezentacji Polski. Podczas eliminacji zagrał w 9 na 10 meczów i w każdym wystąpił od pierwszej minuty. Nie wystąpił tylko w marcowym meczu z Irlandią w Dublinie, bo leczył kontuzję.

W eliminacjach Grosicki zdobył cztery gole, tej jesieni w meczach reprezentacji trzy razy wpisał się na listę strzelców.

Komentarze

Odra
Obecnie piłkarz występuje we francuskim Rennes, ale nie cieszy się u swojego trenera zbyt dużym zaufaniem. I słusznie bo jest średniej klasy "kopacze" jakich w Europie są setki.
2015-11-15 08:59:38

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny