sobota, 16 grudnia 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Golla przegrał i nie dotrwał do końca meczu

Piłka nożna. Golla przegrał i nie dotrwał do końca meczu

Data publikacji: 2016-02-26 21:44
Ostatnia aktualizacja: 2016-02-26 22:09
Wywietleń: 1098 121494

Nie wiedzie się drużynie Wojciecha Golli w holenderskiej Eredivisie. Zespół byłego piłkarza Pogoni Szczecin NEC Nijmegen przegrał w wyjazdowym meczu z zespołem ze strefy spadkowej Excelsiorem 0:2 (0:1).

24 – letni były obrońca Pogoni Szczecin grał do 80 minuty. Wtedy zszedł z boiska przy stanie 0:1, a zastąpił go 17 – letni napastnik, który miał wzmocnić siłę ofensywną drużyny. Dwie minuty później NEC Nijmegen stracił drugiego gola i praktycznie pogrzebał szanse na korzystny wynik.

Dla zespołu NEC Nijmegen to piąty z rzędu mecz bez wygranej, w których drużyna wywalczyła zaledwie dwa punkty. Klub Wojciecha Golli zajmuje w tabeli 8 miejsce. (par)