piątek, 24 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Frączczak rozdaje wafelki

Piłka nożna. Frączczak rozdaje wafelki

Piłka nożna. Frączczak rozdaje wafelki
Data publikacji: 2016-11-10 15:28
Ostatnia aktualizacja: 2016-11-10 15:28
Wywietleń: 112 169309

Wszyscy doskonale pamiętamy jeszcze historię Adama Frączczaka i słynnego wafelka rzuconego z trybun na płytę boiska podczas meczu Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin. Piłkarz przed wykonaniem rzutu karnego podniósł wafelka, wziął dwa gryzy, a następnie pewnie wykorzystał jedenastkę.

- Muszę przyznać, że długo nie mogłem tego wafelka przemielić w ustach – mówił po meczu napastnik Pogoni. - W trakcie meczu chce się pić, w ustach jest sucho, trudno wtedy coś jeść. Dopiero po wykonaniu rzutu karnego, gdy powróciłem na swoją połowę, to wyplułem resztki jedzenia na murawę.

To jednak nie koniec historii Adama Frączczaka i Knoppersa. Piłkarz i marka Knoppers poczęstują wafelkami wszystkich kibiców, którzy przyjdą na najbliższy mecz z Wisłą Kraków. Łącznie bedzie do rozdania 10 tysięcy sztuk tego wafelka. Taką liczbę produktów dla fanów przekazała marka Knoppers.

Będzie to rewanż Adama w stosunku do kibiców. Tym razem to oni dostaną poczęstunek od piłkarza z tą różnica, że wafelek będzie w opakowaniu i przeznaczony dla swoich kibiców. (par)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny