poniedziałek, 22 stycznia 2018.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Frączczak pojechał po maskę

Piłka nożna. Frączczak pojechał po maskę

Piłka nożna. Frączczak pojechał po maskę
Data publikacji: 2016-08-16 13:00
Ostatnia aktualizacja: 2016-08-16 15:51
Wywietleń: 1458 148778

Adam Frączczak, Hubert Matynia i Marcin Listkowski będą już od tego tygodnia do dyspozycji trenera Kazimierza Moskala. Wciąż indywidualnie trenują: David Niepsuj i Takafumi Akahoshi.

Do zajęć z zespołem powrócą najwcześniej za dwa tygodnie. Ich powrót na boisko nie nastąpi zatem szybciej, niż na mecz z Lechem w Poznaniu zaplanowany na 11 września.

Na najbliższy mecz z Piastem jeszcze raczej nie będzie brany pod uwagę Matynia. Prawdopodobnie zagra w meczu drużyny rezerw i choć ma dopiero niespełna 21 lat to będzie najstarszym piłkarzem w zespole III-ligowca.

Do zespołu wróci natomiast Frączczak. W poniedziałek wyjechał do Niemiec i tam na miejscu wykonano dla niego specjalną maskę ochronną. W środę piłkarz ma ją odebrać, a w czwartek weźmie udział w ostatnim przed wyjazdem na mecz ligowy do Gliwic treningu - już w masce ochronnej na twarzy.

W krótkim odstępie czasu to będzie trzeci piłkarz Pogoni, który grać będzie w takie masce. Wcześniej to samo spotkało Łukasza Zwolińskiego i Sebastiana Rudola. Nie było widać, by ich gra przez to ucierpiała. W przypadku Zwolińskiego nawet zadziałała pozytywnie. To wtedy szczeciński napastnik imponował skutecznością, do której trudno mu obecnie powrócić.

W kadrze meczowej na mecz z Piastem prawdopodobnie znajdzie się też Marcin Listkowski. Piłkarz przebywał przez kilka dni w Japonii. Tam uczestniczył w turnieju międzynarodowym reprezentacji Polski juniorów. Był nawet kapitanem naszej drużyny i został zapamiętany z bardzo efektownego gola, jakiego strzelił w spotkaniu z Koreą Południową.©℗ (par)

 

Komentarze

kibic
Ale mi sensacja!
2016-08-16 15:48:40

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
0
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Bicie rekordu w spinningu rowerowym
Światełko do nieba 2018
Wielkie granie na Łasztowni
Poprzedni Następny

kondolencje

Elżbiety Zych
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy