poniedziałek, 20 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Dycha w sparingu, hat-trick Gyurcso

Piłka nożna. Dycha w sparingu, hat-trick Gyurcso

Piłka nożna. Dycha w sparingu, hat-trick Gyurcso
Data publikacji: 2017-09-02 18:32
Wywietleń: 658 290731

Piłkarze Pogoni Szczecin zagrali w Myśliborzu towarzyski mecz z miejscowym Osadnikiem, mającym uświetnić rocznice 70-lecia klubu z Myśliborza. Portowcy rozgromili gospodarzy aż 10:0 (4:0) po golach Gyurcso (15, 19, 23), Formelli (25), Matyni (51), Kowalczyka (55), Paczuka (63, 82), Nunesa (69) i Graczyka (80).

Pogoń grała w składzie: Henger (67, Hoffmann) - Niepsuj (46, Nunes), Râpă (46, Drygas), Rudol, Dwali (46, Kort) – Cincadze, Hołota – Gyurcso (46, Graczyk), Kowalczyk, Matynia - Formella (46, Paczuk).

Trener Skorża nie mógł skorzystać z przebywających na zgrupowaniu reprezentacji z następujących piłkarzy: Piotrowskiego, Listkowskiego i Walukiewicza. Ponadto nie wystąpili też: Murawski i Frączczak, oraz kontuzjowani od dłuższego czasu: Zwoliński, Delev i Fojut.

To nie był poważny sparing, nie mógł przynieść żadnych szkoleniowych korzyści. Kilku piłkarzy grało na nie swoich pozycjach – między innymi Dwali na lewej obronie, Matynia na skrzydle, a Formella w ataku. Po przerwie roszad było jeszcze więcej, ale miejsca na boisku wciąż sporo.

Cały mecz rozegrali między innymi będący w ostatnim czasie w sporej niełasce u trenera: Hołota i Cincadze. Ten drugi u trenera Skorży grywa tylko w sparingach, nie kwalifikuje się nawet do roli rezerwowego, a Pogoń pół roku temu zapłaciła za niego blisko pół miliona złotych. (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi