poniedziałek, 20 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Dwa gole Wojtkowskiego, asysta Listkowskiego

Piłka nożna. Dwa gole Wojtkowskiego, asysta Listkowskiego

Piłka nożna. Dwa gole Wojtkowskiego, asysta Listkowskiego
Data publikacji: 2016-10-06 17:39
Ostatnia aktualizacja: 2016-10-06 19:51
Wywietleń: 734 158084

Sebastian Rudol zagrał w wyjściowym składzie młodzieżowej reprezentacji Polski do lat 21, która pokonała w towarzyskim spotkaniu Ukraine 2:0 (1:0) po golach Stępińskiego (14) i Mazka (85). Obrońca Pogoni grał na prawej obronie i został zmieniony w 89 min. meczu.

Świetnie rozpoczęła eliminacje do piłkarskich mistrzostw Europy juniorów reprezentacja Polski. W swoim pierwszym meczu turnieju pokonała Macedonię 4:0 (0:0).

W wyjściowym składzie zagrał napastnik Pogoni Szczecin Marcin Listkowski, który był kapitanem dru zyny. Został zmieniony w 77 min. meczu. Wcześniej zaliczył asystę przy premierowym golu dla polskiej drużyny. Dwa gole zdobył były gracz Pogoni Kamil Wojtkowski, który już drugi sezon występuje w juniorach RB Lipsk.

W drugim meczu turnieju Słowacja wygrała z Irlandią Północną 1:0. Do kolejnej fazy eliminacji awansują dwa zespoły.

Nie powiodło się innemu piłkarzowi Pogoni Szczecin grającemu w młodzieżowej reprezentacji Polski do lat 20. Jakub Piotrowski zagrał od 55 min. spotkania przegranego 0:3 (0:3) meczu z Włochami w Gorgonzoli w ramach Turnieju Czterech Narodów. Wszystkie gole padły przed przerwą, kiedy Piotrowskiego nie było jeszcze na boisku. ©℗ (par)

 Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi