sobota, 21 października 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Dwa gole Pawłowskiego w reprezentacji

Piłka nożna. Dwa gole Pawłowskiego w reprezentacji

Piłka nożna. Dwa gole Pawłowskiego w reprezentacji
Data publikacji: 2016-10-10 19:13
Ostatnia aktualizacja: 2016-10-10 19:25
Wywietleń: 412 158538

17-letni pomocnik Pogoni Szczecin Damian Pawłowski zdobył dwa gole w towarzyskim meczu piłkarskim reprezentacji Finlandii i Polski zakończony zwycięstwem naszej drużyny 3:2 (3:0).

Pierwszą bramkę nasz zawodnik zdobył z rzutu karnego, drugą dającą prowadzenie 2:0 już z gry. To bardzo efektowny powrót rozgrywającego Pogoni Szczecin do reprezentacji po dłuższej przerwie wynikającej ze słabszej formy. Ta w ostatnim czasie mocno zwyżkuje. Pawłowski grał do 86 minuty meczu.

Młodzieżowa reprezentacja Polski do lat 21 rozgromiła w towarzyskim meczu piłkarskim swoich rówieśników z Czarnogóry 6:0 (2:0). Piłkarze Pogoni Szczecin: Sebastian Rudol i Hubert Matynia cały mecz przesiedzieli na ławce rezerwowych. ©℗ (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi