środa, 13 grudnia 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Drugi wygrany sparring Pogoni (FILM)

Piłka nożna. Drugi wygrany sparring Pogoni (FILM)

Piłka nożna. Drugi wygrany sparring Pogoni (FILM)
Data publikacji: 2016-01-16 12:53
Ostatnia aktualizacja: 2016-05-28 22:39
Wywietleń: 1086 100968

Na zakończenie pierwszego tygodnia zgrupowania w Pogorzelicy, piłkarze Pogoni Szczecin pokonali na boisku w Pobierowie Mewę Resko 4:0 (2:0) po golach Paczuka (11), Dwaliszwiliego (37), Nagórskiego (70) i Czerwińskiego (90).

Pogoń grała w składzie:

I połowa: B. Piotrowski – Chouwer, Stańczyk, S. Murawski, Danielak – Przybecki, Bartoszewicz, Kort, Paczuk – Dwaliszwili, Zwoliński.

II połowa: Henger – Rudol, Czerwiński, Matras, Lewandowski – J. Piotrowski, Walski – Listkowski, Akahoshi, Nunes – Nagórski.

Mecz rozgrywany był na zmrożonym boisku, a rywal niespodziewanie okazał się bardziej wymagający, niż Arkonia przed tygodniem.

Trener Michniewicz oszczędził wiodących graczy w drużynie. Nie zagrali: Słowik, Kudła, Fojut, Gyurcso, Fraczczak, R. Murawski, a także kontuzjowani: Matynia i Obst.

Szczecinianie oczywiście mieli wyraźną przewagę, stworzyli mnóstwo sytuacji i na pewno nie mogą być dumni z zaprezentowanej skuteczności. Dogodnych sytuacji nie wykorzystali między innymi: Przybecki (dwukrotnie), Bartoszewicz, Walski, Nagórski.

Przybecki był jednym z aktywniejszych piłkarzy na boisku, zaliczył przy pierwszym golu asystę, ale jeżeli chce zapracować na uznanie u własnych kibiców, to musi zacząć wykorzystywać sytuacje.

Po przerwie dużo akcji przechodziło przez Listkowskiego. Zaliczył dwa otwierające podania, ale jednego nie wykorzystał Walski, a przy drugim piłkę do bramki skierował Nagórski, ale był na minimalnym spalonym.

Zobacz bramki z meczu Pogoń - Mewa:

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Międzynarodowa flota przy Wałach
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje