niedziela, 17 grudnia 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Delev wraca do treningów

Piłka nożna. Delev wraca do treningów

Piłka nożna. Delev wraca do treningów
Data publikacji: 2017-02-02 10:37
Wywietleń: 574 210622

W środę po raz pierwszy po kontuzji więzadeł pobocznych w treningu z drużyną udział brał Spas Delev. Bułgar doznał kontuzji ponad dwa miesiące temu podczas rewanżowego meczu o puchar Polski z Puszczą Niepołomice, kiedy losy spotkania były praktycznie rozstrzygnięte.

Od rozpoczęcia przygotowań Delev rehabilitował się z fizjoterapeutami i lekarzami Pogoni Szczecin. W trakcie zgrupowania na Cyprze zaczął trenować z piłką, ale jeszcze indywidualnie. Nie zagrał także w żadnym meczu kontrolnym. Dzień przed wyjazdem wziął udział w zajęciach z zespołem, w których m.in. uderzał na bramkę. Nie jest jednak jeszcze gotowy do udziału w grach treningowych.

- Liczyłem, że troszkę szybciej do nas dołączy. Nie, że zagra w sparingu, ale, że dołączy do zajęć z zespołem i będzie bliżej powrotu. Na teraz trudno jednoznacznie określić, kiedy zacznie na sto procent trenować z zespołem i w którym momencie będzie zdolny do gry w meczu - mówi trener Kazimierz Moskal.

Występ bułgarskiego skrzydłowego w inauguracyjnym rundę wiosenną meczu z Piastem Gliwice (za 10 dni) jest jeszcze wykluczony. Mało prawdopodobne, że zawodnik będzie w pełni sił na pierwszy półfinałowy mecz w pucharze Polski z Lechem w Poznaniu (1 marca, czyli za cztery tygodnie). (par)

Fot. Jakub Bohun

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Hannę Orską