piątek, 19 stycznia 2018.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Czystki w Pogoni, Buryta za Terziottego

Piłka nożna. Czystki w Pogoni, Buryta za Terziottego

Piłka nożna. Czystki w Pogoni, Buryta za Terziottego
Data publikacji: 2017-10-23 15:34
Ostatnia aktualizacja: 2017-10-24 11:44
Wywietleń: 3254 297993

Paolo Terziotti przestał być trenerem od przygotowania fizycznego I drużyny Pogoni Szczecin. Włoch pracował w Pogoni od 23 maja. Jego miejsce zajął pracujący już w Pogoni od dłuższego czasu Rafał Buryta.

Osoba Terziottego od samego początku budziła wiele wątpliwości. Już podczas jego pracy w Lechu Poznań mówiło się o słabym przygotowaniu fizycznym i błędach w pracy szkoleniowca. Mimo to, Maciej Skorża chciał go mieć w swoim sztabie również w Pogoni.

Pogoń w meczu z Termaliką bardzo źle wyglądała pod względem fizycznym. Przyznał to na konferencji prasowej Maciej Skorża. Rywal dwie bramki zdobył w ostatnich 10 minutach, kilku piłkarzy nadawało się do zmiany.

Poprzednio w Pogoni trenerem od przygotowania fizycznego był Piotr Jankowicz. Do jego pracy nie było żadnych zastrzeżeń, miał on dobre relacje z piłkarzami, był zaangażowany i zawsze świetnie przygotowany.

Rozstanie z Terzottim, to jedynie szansa na naprawę błędu, jakim było zastąpienie Jankowicza włoskim szkoleniowcem. Pogoń miała dobrego trenera od przygotowania fizycznego, dokonała niekorzystnej zmiany na wniosek nowego szkoleniowca. (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

antystolarz
Całą drużynę przenieść do trzeciej ligi ,tą z trzeciej do ekstraklapy. Myślę że w 3lidze sobie poradzą a więc 2 liga jest . I czas zacząć myśleć o awansie 1 liga i... ekstraklapa . Śmieszne ? Tak....
2017-10-24 11:35:14
Alek
Dynia,masz rację.Świetny piłkarz, trener?vide Boniek.Już wczoraj pisałem - Jest Mariusz Kuras.
2017-10-24 09:00:25
Dynia
Marek Leśniak to ikona, legenda klubu należy mu się wilki szacunek ale trener z niego żaden. Nie ma ambicji by zrobić papiery pozwalające mu trenować wyżej jak 5 ligę niemiecką i tak od nastu lat a może dłużej tkwi w ligach regionalnych.On ma zbawić Pogoń??
2017-10-24 07:50:51
Kibic
A może by tak pomyśleć o nowym trenerze ? Np. O Marku Leśniaku.Wspominał że chciał by trenować Pogoń.Gdy dostanie oferte od Pogoni.Warto.
2017-10-23 21:58:38
ja
pogoni należy się awans do I ligi.nic więcej i tak się stanie.
2017-10-23 21:46:28
dominreda
Teraz czas na masażystę, sprzątaczkę i elektryka. I sio do lasu 😱
2017-10-23 20:15:19
pracownik pogoni
to dyrektor sportowy stolarczyk jest odpowiedzialny za to >Brak wlasciwych transferów , pozbycie sie jankowskiego i zatrudnienie włocha.Nikt mi nie wmówi że skorża rządzi kto ma mu pomagać.
2017-10-23 18:30:07
marasxxl
jedna osoba zwolniona i czystki wedlug Kuriera:))
2017-10-23 16:22:25
o
szukanie kozła ofiarnego. bezskuteczna bo fałszywa to ofiara bez szczerej skruchy.A SIO DO 1 LIGI!!!
2017-10-23 16:18:01
Spadłem z krzesła
Ależ czystka !!! No to teraz już Liga Mistrzów nasza.
2017-10-23 16:11:35