środa, 22 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Czwarta porażka z rzędu

Piłka nożna. Czwarta porażka z rzędu

Piłka nożna. Czwarta porażka z rzędu
Data publikacji: 2017-11-15 14:33
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-16 11:45
Wywietleń: 542 301178

Juniorzy Pogoni Szczecin przegrali w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów po raz czwarty z rzędu. Tym razem ulegli na własnym boisku drużynie liderującego w tabeli Śląska Wrocław 2:3 (2:2). Gole dla pokonanych zdobyli reprezentanci Polski: Benedyczak i Stasiak.

Pogoń wystawiła najsilniejszy skład, z pięcioma reprezentantami kraju. Poza wspomnianymi: Benedyczakiem i Stasiakiem zagrali też: Boniecki, Pawłowski i Stefaniak.

Dwaj ostatni częściej występują już w zespole III-ligowych rezerw, tak było też minionej wiosny. To wszystko nie wystarczyło do lepiej prezentującej się ekipy z Wrocławia, w szeregach której zagrało dwóch kadrowiczów z reprezentacji juniorów.

W Pogoni grali podstawowi piłkarze z drużyny wicemistrza Polski z poprzedniego sezonu: Kusztan, Wawrzynowicz, oraz wspomniani: Boniecki i Stasiak. Większość piłkarzy z wyjściowego składu, to byli gracze z rocznika 1999, a więc możliwie najstarszego. Nie było ani jednego piłkarza z rocznika 2001.

Pogoń przegrała czwarty mecz z rzędu tracąc w tych meczach po trzy, lub cztery gole. W sumie rywal zdobył w czterech ostatnich spotkaniach przeciwko Pogoni aż 14 bramek.

Pogoń na pięć spotkań z najlepszymi zespołami w grupie przegrała aż cztery, desygnując do gry praktycznie swoich najlepszych juniorów. Szczecinianie w obecnym sezonie wygrywają pewnie tylko z ekipami z dolnej połowy tabeli. ©℗ (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny