piątek, 15 grudnia 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Cracovia osłabiona, ale pełna optymizmu

Piłka nożna. Cracovia osłabiona, ale pełna optymizmu

Piłka nożna. Cracovia osłabiona, ale pełna optymizmu
Data publikacji: 2016-08-25 16:55
Ostatnia aktualizacja: 2016-08-25 20:37
Wywietleń: 644 149729

W sobotę rozpędzona Pogoń podejmuje Cracovię już po raz trzeci w ciągu ostatnich pięciu miesięcy. To ligowy ewenement na skalę europejską. Rywal z Krakowa wystąpi osłabiony, ale zdaniem trenera Jacka Zielińskiego nie powinno to przeszkodzić w odniesieniu dobrego wyniku.

- Jeżeli chodzi o naszych kontuzjowanych zawodników, Paweł Jaroszyński nadal jest w fazie rehabilitacji. Damian Dąbrowski i Mateusz Cetnarski trenują już z drużyną, ale nie są brani pod uwagę, jeśli chodzi o wyjazd do Szczecina. Anton Karachanakov ma naderwany mięsień dwugłowy w takim miejscu, że czeka go dłuższa przerwa. Uraz kolana Diego nie jest groźny, ale bolesny, więc również nie ma go w ekipie, która udaje się na mecz z Pogonią - podsumował trener Jacek Zieliński sytuację kontuzjowanych graczy.

Szkoleniowiec Cracovii mówił również o czekającym „Pasy" meczu z Pogonią Szczecin.

- Pogoń to zespół, który zagrał ostatnio trzy dobre mecze - wyjazdowy z Zagłębiem, Termalicą u siebie i ostatni mecz w Gliwicach z Piastem. Jest to drużyna, która jest na fali wznoszącej. Czeka nas ciężki mecz, ale graliśmy już takie, nikt nie powie, że spotkanie z Wisłą należało do łatwych. Największą siłą Pogoni jest to, że zespół zachował podobny skład osobowy względem zeszłego sezonu, a dodatkowo doszło kilku dobrze sprawujących się zawodników. Jesteśmy przygotowani na to, że Pogoń postawi nam wysoko poprzeczkę, ale chcemy przywieźć wreszcie z wyjazdu trzy punkty i przełamać złą wyjazdową passę. Jedziemy do Szczecina, doceniając przeciwnika, ale również pełni optymizmu. (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

jonatan
Najwyższy czas wam dokopać lajkoniki. Zbyt jesteście zadufani i to nie pierwszy raz.
2016-08-25 20:26:57

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Hannę Orską