piątek, 20 października 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Bramkarz z IV ligi z propozycją od Moskala

Piłka nożna. Bramkarz z IV ligi z propozycją od Moskala

Piłka nożna. Bramkarz z IV ligi z propozycją od Moskala
Data publikacji: 2017-01-23 08:28
Ostatnia aktualizacja: 2017-01-23 08:28
Wywietleń: 194 205681

Najlepszym piłkarzem sobotniego sparringu Pogoni Szczecin z Jeziorakiem Szczecin był niespełna 24-letni bramkarz pokonanej drużyny Grzegorz Otocki.

Szczególnie w pierwszej połowie popisał się kilkoma znakomitymi interwencjami, pokazał też dużą umiejętność i pewność wyprowadzania gry z własnego pola karnego nogą, koledzy mieli do niego duże zaufanie. Wygrywał pojedynki z Gyurcso (dwa razy), Listkowskim (dwa razy), Kowalczykiem i po przerwie z Lewandowskim.

Jego występ spodobał się też trenerowi Kazimierzowi Moskalowi, który po meczu podszedł do bramkarza i zaproponował mu wspólne treningi z pierwszą drużyną, ale po powrocie zespołu ze zgrupowania na Cyprze.

– To była luźna i niezobowiązująca rozmowa – powiedział nam Grzegorz Otocki. – Jestem pracownikiem klubu, zawsze do dyspozycji, skupiam się jednak głównie na mojej pracy trenerskiej.

Grzegorz Otocki jest trenerem bramkarzy w Akademii, bardzo poważnie podchodzi do swojej przyszłości, choć ma niespełna 24 lata, to już ma sprecyzowane plany na przyszłość.

W przeszłości był piłkarzem Pogoni Szczecin w juniorach, rywalizował o miejsce w składzie z Krystianem Rudnickim, obaj prezentowali zbliżony poziom, ale to ten drugi znajdował się w szerokiej kadrze Pogoni i bliżej mu było do dużej kariery.

W barwach Pogoni rozegrał 9 spotkań w Młodej Ekstraklasie i 4 mecze na poziomie III ligi. Później występował w kilku klubach z regionu: Chemiku Police, Błękitnych Stargard i Drawie Drawsko.

Otocki grał w drużynie juniorów Pogoni, która sięgnęła po brązowy medal mistrzostw Polski juniorów w roku 2012. Był w jednej drużynie z takimi piłkarzami, jak: Rudol, Lewandowski, Kort, czy Zwoliński. Jeżeli trafi na treningi do pierwszej drużyny, to nie powinien czuć się osamotniony. ©℗ (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi