czwartek, 19 października 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Böttcher oraz Małecki w ekstraklasie?

Piłka nożna. Böttcher oraz Małecki w ekstraklasie?

Piłka nożna. Böttcher oraz Małecki w ekstraklasie?
Data publikacji: 2016-06-22 18:08
Ostatnia aktualizacja: 2016-06-22 18:08
Wywietleń: 38 140301

Dwoma zawodnikami II-ligowej Kotwicy Kołobrzeg zainteresowały się kluby ekstraklasy; bramkarzem Wojciechem Małeckim - Górnik Łęczna, a Dominikiem Böttcherem - Korona Kielce.

Ponadto do I-ligowej Miedzi Legnica odchodzi Mateusz Wrzesień, a nowych klubów mają szukać: Dawid Berg, Bartosz Soczyński, Radosław Strzelecki, Paweł Szutenberg i Bruno Żołądź.

- Nie jest to chyba jeszcze pełna lista ubytków, a do końca miesiąca sprawa powinna się wyklarować - powiedział prezes Kotwicy Waldemar Błaszczak. - Mamy już wytypowanych następców, ale praktykujemy zwyczaj, że przed podpisaniem kontraktów nie ujawniamy nazwisk. Piłkarze treningi wznawiają 4 lipca, a do transferowych decyzji dojdzie dopiero po dwóch pierwszych sparingach, z beniaminkiem ekstraklasy Arką Gdynia i I-ligową Bytovią Bytów. Przy okazji chciałbym uspokoić kibiców w sprawie II-ligowej licencji i nadzoru personalnego. Problem związany był z trenerem-koordynatorem i z młodzieżą, której formalnie nie szkolimy, lecz współpracujemy z Akademią Piłkarską Kotwica Kołobrzeg. Wszystkie nieporozumienia zostały już wyjaśnione i nie grozi nam cofnięcie licencji.©℗

(mij)

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi