poniedziałek, 11 grudnia 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Błękitni - Puszcza 0:0

Piłka nożna. Błękitni - Puszcza 0:0

Piłka nożna. Błękitni - Puszcza 0:0
Data publikacji: 2016-08-28 19:42
Wywietleń: 630 151257

BŁĘKITNI Stargard - PUSZCZA Niepołomice 0:0

BŁĘKITNI: Wróbel - Szymusik, Pustelnik, Liśkiewicz, Gutowski - Czapłygin (75 Karmański), Kazimierowicz, Lisowski (24 Brzeziański), Flis (75 Więcek), Fadecki - Magnuski (60 Sestreńskij).

Żółte kartki: Liśkiewicz, Szymusik - Czarny, Furtak.

Toczone w słońcu i skwarze spotkanie nie było porywającym widowiskiem. Gra toczyła się przeważnie w środku pola i nie było zbyt wiele podbramkowych spięć. Do przerwy nieco lepiej prezentowali się goście, czego efektem był strzał w poprzeczkę. Po zmianie stron nieco więcej z gry mieli gospodarze, którzy zrewanżowali się Puszczy poprzeczką po groźnym strzale lewego obrońcy Gutowskiego. Bliski strzelenia gola w drugiej połowie był też prawy obrońca stargardzkiej drużyny Szymusik, który jednak nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem, a dobitka przeleciała nad poprzeczką.

- Cieszę się, że zawodnicy wytrzymali upał, ale widowisko odbywające się w takich afrykańskich warunkach nie mogło być porywające - podsumował pojedynek trener Błękitnych Krzysztof Kapuściński. - Mecz rozgrywany był bez fajerwerków. Do przerwy nieco lepsza była Puszcza, a po zmianie stron my uzyskaliśmy niewielką optyczną przewagę, ale bezbramkowy remis uważam za sprawiedliwe rozstrzygnięcie, z czym na pomeczowej konferencji prasowej zgodził się też trener zespołu z Niepołomic Tomasz Tułacz. Do swojego dorobku dopisujemy jeden punkt, a myślami jesteśmy już przy wyjeździe na drugi kraniec Polski do Stali Stalowa Wola.©℗ (mij)

 

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Międzynarodowa flota przy Wałach
Poprzedni Następny

Nekrologi

Teresa Syrek

kondolencje