środa, 22 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Błękitni pogrążają się (GALERIA)

Piłka nożna. Błękitni pogrążają się (GALERIA)

Piłka nożna. Błękitni pogrążają się (GALERIA)
Data publikacji: 2015-09-19 18:36
Ostatnia aktualizacja: 2015-09-19 21:22
Wywietleń: 643 22080

Piłkarze Błękitnych Stargard pogrążają się z każdym kolejnym spotkaniem. W sobotę przegrali na własnym boisku z GKS Tychy 0:1 (0:0) po golu Grzeszczyka (74).

Błękitni grali w składzie: Ufnal - Siwek, Liśkiewicz, Pustelnik, Wawszczyk - Wiśniewski, Kazimierowicz (75, Zdunek), Baranowski (46, Wojtasiak), Flis, Łaźniowski (75, Bednarski) - Magnuski (62, Gajda).

Swój mecz wygrali natomiast piłkarze Kotwicy Kołobrzeg. Pokonali na swoim boisku Stal Mielec po golu rezerwowego Kołodziejskiego (69).

Kotwica grała w składzie: Małecki - Cichy, Poznański, Witt, Azikiewicz - Rydzak (59, Kołodziejski), Świechowski, Żołądź, Bejuk (87, Otręba), Kacprzycki (75, Nowak) - Kugiel (90, Berg).

Fot. D. Gorajski

Piłka nożna. Błękitni pogrążają się (GALERIA) Piłka nożna. Błękitni pogrążają się (GALERIA) Piłka nożna. Błękitni pogrążają się (GALERIA) Piłka nożna. Błękitni pogrążają się (GALERIA) Piłka nożna. Błękitni pogrążają się (GALERIA) Piłka nożna. Błękitni pogrążają się (GALERIA) Piłka nożna. Błękitni pogrążają się (GALERIA) Piłka nożna. Błękitni pogrążają się (GALERIA) Piłka nożna. Błękitni pogrążają się (GALERIA) Piłka nożna. Błękitni pogrążają się (GALERIA) Piłka nożna. Błękitni pogrążają się (GALERIA) Piłka nożna. Błękitni pogrążają się (GALERIA) Piłka nożna. Błękitni pogrążają się (GALERIA) Piłka nożna. Błękitni pogrążają się (GALERIA) Piłka nożna. Błękitni pogrążają się (GALERIA) Piłka nożna. Błękitni pogrążają się (GALERIA) Piłka nożna. Błękitni pogrążają się (GALERIA) Piłka nożna. Błękitni pogrążają się (GALERIA) Piłka nożna. Błękitni pogrążają się (GALERIA) Piłka nożna. Błękitni pogrążają się (GALERIA) Piłka nożna. Błękitni pogrążają się (GALERIA) Piłka nożna. Błękitni pogrążają się (GALERIA) Piłka nożna. Błękitni pogrążają się (GALERIA) Piłka nożna. Błękitni pogrążają się (GALERIA) Piłka nożna. Błękitni pogrążają się (GALERIA) Piłka nożna. Błękitni pogrążają się (GALERIA)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny