Czwartek, 18 kwietnia 2024 r.

Piłka nożna. Błękitni na 7 miejscu, Kotwica zdegradowana

Data publikacji: 03 czerwca 2017 r. 19:22
Ostatnia aktualizacja: 03 czerwca 2017 r. 19:23

Błękitni Stargard pokonali w ostatnim ligowym meczu GKS Bełchatów na wyjeździe 2:0 (0:0) po golach Liśkiewicza (48, karny) i Magnuskiego (88). Dzięki temu zakończyli rozgrywki na 7 miejscu.

Miejscowi w 55 minucie mogli wyrównać. Rzut karny wykonywał doświadczony 36-letni Rachwał, ale Wróbel obronił jego uderzenie. Gospodarze od 68 minuty grali w osłabieniu. Czerwoną kartkę otrzymał Witasik.

Błękitni grali w składzie: Wróbel - Liśkiewicz (86, Rybicki), Pustelnik, Baranowski, Gutowski - Fadecki, Flis, Skórecki, Włóka (58, Karmański), Brzęczek (85, Czapłygin) - Magnuski.

Kotwica Kołobrzeg zaledwie zremisowała w ostatnim meczu na wyjeździe z Olimpią Elbląg 1:1 (1:0) po golach Sobkowa (9) dla Kotwicy i Niburskiego (90) dla gospodarzy. Remis w meczu z Olimpią oznacza, że Kotwica zostaje zdegradowana do III ligi.

Kotwica grała w składzie: Szymański - Chouwer, Witt, Jagiełło, Rydzak - Sobków, Paprzycki, Sochań, Świechowski, Giel (90, Azikiewicz) - Bartlewski (78, Biel). ©℗ (par)