niedziela, 22 października 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Błękitne remisy

Piłka nożna. Błękitne remisy

Piłka nożna. Błękitne remisy
Data publikacji: 2017-08-27 19:26
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-27 19:47
Wywietleń: 562 289905

II liga piłkarska: BŁĘKITNI Stargard - OLIMPIA Elbląg 0:0.

BŁĘKITNI: Rzepecki - Szymusik (75 Karmański), Burzyński, Pustelnik,  Kotus (70 Zdunek) - Więcek (46 Gutowski), Mosiejko, Skórecki, Włóka (46 Inczewski), Fadecki - Węsierski

Żółte kartki: Mosiejko, Fadecki, Węsierski, Pustelnik - Ressel, Rozumowski, Wenger. 

Błękitni specjalizują się w remisach, bo w 6 pojedynkach mają już czwarty, a niedzielny można uznać za zasłużony, bo spotkanie toczyło się głównie w środku pola.

- Do przerwy gra była senna i apatyczna z obu stron, stąd mało sytuacji podbramkowych, choć myślę, że należał nam się rzut karny po faulu na Fadeckim - tak I połowę podsumował trener gospodarzy Krzysztof Kapuściński.

W przerwie i II połowie stargardzki szkoleniowiec dokonał ofensywnych zmian (za pomocnika Włókę wszedł napastnik Inczewski, a miejsce bocznych obrońców Szymusika i Kotusa zajęli pomocnicy Karmański i Zdunek), co nieco ożywiło grę, lecz nie przyniosło bramkowego efektu. Były jednak 3 świetne okazje: akcja Fadeckiego i Skóreckiego, główka Pustelnika oraz w końcówce „piłka meczowa", jaką była sytuacja Zdunka sam na sam z bramkarzem. W ostatnich minutach goście też byli bliscy gola.

- Myślę, że remis jest sprawiedliwy, tym bardziej, że mamy duże kłopoty kadrowe - podsumował K. Kapuściński. - Kontuzjowani są: Ufnal, Wojtasiak i Liśkiewicz, a Szymusik wystąpił mimo podejrzenia wstrząsu mózgu w meczu z ŁKS-em. ©℗ (mij)

Fot. R. Pakieser

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi