niedziela, 18 lutego 2018.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Bijatyka po meczu w Maszewie

Piłka nożna. Bijatyka po meczu w Maszewie

Piłka nożna. Bijatyka po meczu w Maszewie
Data publikacji: 2016-10-23 16:01
Ostatnia aktualizacja: 2016-10-24 22:37
Wywietleń: 9037 165255

Dantejskie sceny działy się po zakończeniu meczu w klasie okręgowej pomiędzy Masovią Maszewo, a Flotą Świnoujście. To był mecz czwartej drużyny w tabeli z liderem. Nic zatem dziwnego, że emocje na boisku i poza nim były bardzo duże.

Mecz był dramatyczny i trzymający w napięciu do samego końca. Masovia prowadziła po pół godzinie gry 2:0, ale na kwadrans przed końcem przegrywała już 2:3. Ostatecznie padł remis 3:3.

To nie był jednak koniec emocji na stadionie w Maszewie. W roli głównej wystąpił Paweł Pakul, bramkarz drużyny gospodarzy, który na 10 minut przed końcem otrzymał czerwoną kartkę. Po meczu podszedł do 17-letniego piłkarza drużyny przeciwnej Oskara Ziętego i powalił go na ziemię.

Sprawą zajmie się wydział Dyscypliny ZZPN. (par)

Fot.flota.swinoujscie.pl

 

Komentarze

buhhaa
do Gość : buhah no to świetne Sebixowe wyklęte autorytety macie na miejscu, no cóż jakie miasto tacy bohaterowie -wyklęci /przeklęci oczywiście ,Człowiek roku, zakupił dresy najka i wystąpił w reportarzu kuriera- i to jeszcze nie na stronie 997 buhhhhaha,myślę że dyskusją z tego typu osobnikiem nie ma żadnego sensu szczególnie fizycznie ,ps. dlaczego kibole bluzgaja siebie z trybun z dala od gości a nie powiedza im tego w twarz tak jak to twierdzisz, to samo czyczy sie jeb.. policji ,oczywiscie na odleglosc buhhahah
2016-10-24 22:30:38
Pogoń
A ten pożal sie Boże piłkarzyk Nowak roczna dyskwalifikacja.
2016-10-24 20:44:58
Pogoń
A Nowaka z Floty zawiesić na rok.
2016-10-24 19:51:50
Stosio
a jeszcze Jet taka sprawa może ktoś określi takie zachowanie gdy podszedłem do zawodnika z nr 10 z floty by podziękować za mecz i usłyszałem "a weź spierd...aj " czy to nie żałosne ??
2016-10-24 14:22:13
stosio
https://www.youtube.com/watch?v=RVmrwlMf-H4 proszę zapraszam do obejrzenia autor artykułu zwłaszcza ponieważ podobno Masovia rozpętała a tu widać tylko niebieskie koszulki i poruszenie ...
2016-10-24 14:14:34
Stosio
https://www.youtube.com/watch?v=RVmrwlMf-H4 proszę bardzo ;)
2016-10-24 13:49:56
Maszewfiak
Widzę kurier szuka sensacji zamiast sprawdzić rzetelność swoich informacji. Śmierdzi mi tu "pudelkiem"
2016-10-24 13:09:33
Nie tak jak myslisz
Bzdura z tym bramkarzem posiadam film z tej zadymy i uzyje go w obronie pilkarzy Masovii, dziennikarstwo na bardzo niskim poziomie to juz naturalne pozdro.
2016-10-24 11:56:26
23
Trochę pokory piłkarze z Floty bo juz nawet Wasi kibice Was opuszczają. Radzę dobrze się zastanowić a nie gwiazdorzyć. A co do trenera Masovii to nie jeden z Was powinien czyścić mu buty. Przypieprzacie się do łezki na czapce bo nic bardziej elokwentnego nie wchodzi Wam do tego pustego łba.
2016-10-24 11:32:25
Gość
Szkoda że nie napisali dlaczego powalił go na ziemie?! Jak młodzież niewychowana to ktoś musiał pokazać jak należy się zachować!!!
2016-10-24 10:49:34
King
Miałem nadzieję, że Kurier nigdy nie posunie się do pisania nieprawdy - szkoda, ze idzie drogą głosu.
2016-10-24 10:40:42
stosio
Panowie to gwiazdy floty zaczęły a teraz kręcą aferę i obwiniaja masovie
2016-10-24 10:16:28
Gość
Ten gość z łyżwa na czapce i bluzie zjada Cię chłopie w każdym aspekcie ;) Sportowo i życiowo osiągnął więcej od Ciebie internetowy napinaczu. Zapraszam do Maszewa,żebyś powiedział mu to w twarz pozerze 😉
2016-10-24 10:09:23
Borys
Ten w czapce z łyżwo krzyczy: - Panie Sedzio, choś pan no! A ten w czerwonej co trzyma bramkarza wtóruje: - O tu go gibnoł o tu...
2016-10-23 21:34:34
Filuś
Wiadomo, że piłkarze to nie szachiści, raczej mają więcej w nogach niż w głowie.
2016-10-23 21:04:09
llll
Widać wiernego fana firmy Nike-łyżwa musi być inaczej lypa haha.Czapecza Sebixowa tez.
2016-10-23 20:42:01