sobota, 21 października 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Bednarek i Mroczek wśród kandydatów

Piłka nożna. Bednarek i Mroczek wśród kandydatów

Piłka nożna. Bednarek i Mroczek wśród kandydatów
Data publikacji: 2016-09-30 13:35
Ostatnia aktualizacja: 2016-09-30 13:56
Wywietleń: 729 157169

Polski Związek Piłki Nożnej przedstawia pełną listę kandydatów, zgłoszoną w statutowym terminie, na funkcje: Prezesa PZPN, Wiceprezesów ds. Piłkarstwa Profesjonalnego i Amatorskiego oraz członków Zarządu i Komisji Rewizyjnej PZPN. Wybory odbędą się w trakcie Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczo-Wyborczego Delegatów PZPN w dniu 28.10. br.

W gronie kandydatów na prezesa PZPN są: dotychczasowy prezes Zbigniew Boniek i Józef Wojciechowski, były prezes Polonii Warszawa, który uzyskał poparcie 15 podmiotów, a do wyborów przystąpi jako działacz Stali Rzeszów, choć w praktyce nie ma z tym klubem nic wspólnego.

Jedynym kandydatem do objęcia funkcji wiceprezesa PZPN ds piłkarstwa amatorskiego jest Jan Bednarek, wieloletni szef Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej. Jan Bednarek jest też w gronie kandydatów zgłoszonych na funkcję członka zarządu PZPN. Funkcję tą pełnił w dwóch ostatnich kadencjach.

Wśród kandydatów zgłoszonych na funkcję członka Komisji Rewizyjnej PZPN znajduje się przedstawiciel Pogoni Szczecin, jej prezes Jarosław Mroczek. ©℗ (par)

Fot. R. Pakieser

 

Komentarze

OBSERWATOR
Kandydować na szefa ozpn POWINIEN stanisław nizio. Pan Bednarek jest jego pomazańcem.
2016-09-30 13:45:05

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi