wtorek, 21 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Badania, sparring i obóz

Piłka nożna. Badania, sparring i obóz

Piłka nożna. Badania, sparring i obóz
Data publikacji: 2016-01-06 14:39
Ostatnia aktualizacja: 2016-01-09 20:09
Wywietleń: 123 88516

Pogoń w czwartek rozpocznie przygotowania do nowego sezonu. Przez dwa dni piłkarze pierwszej drużyny poddani zostaną badaniom wydolnościowym, szybkościowym. W sobotę rozegrają grę kontrolną z Arkonią Szczecin (początek o g. 11 na boisku na osiedlu Bukowym), a w poniedziałek wyjadą na pierwsze zgrupowanie do Pogorzelicy.

W ośrodku Sandra przebywać będą przez dwa tygodnie. W pierwszym tygodniu z drużyną uczestniczyć będą też piłkarze III ligowych rezerw: 20 latkowie: Konrad Bartoszewicz, Michał Stańczyk i o rok młodszy Patryk Paczuk. Wszyscy trzej uczestniczyli już w zajęciach z pierwszym zespołem w rundzie jesiennej. 

W drugim tygodniu zgrupowania w Pogorzelicy mają wziąć udział utalentowani 17 latkowie: Rafał Maćkowski i Sebastian Kowalczyk, ale ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła. Obaj też już mają za sobą udział we wspólnych treninacg z pierwszą drużyną.

Przygotowania do nowego sezonu rozpocznie 30 piłkarzy, w tym wszyscy gracze kontuzjowani pod koniec poprzedniej rundy. Gotowy do treningów z pełnymi obciążeniami jest Ricardo Nunes, nieco wolniej w trening wejdą: Sebastian Murawski i Łukasz Zwoliński. Indywidualnie wciąż trenować będą natomiast: Robert Obst i Hunert Matynia. ©℗ (par)

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi