poniedziałek, 20 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Akahoshi w meczowej osiemnastce

Piłka nożna. Akahoshi w meczowej osiemnastce

Piłka nożna. Akahoshi w meczowej osiemnastce
Data publikacji: 2016-07-21 11:54
Ostatnia aktualizacja: 2016-07-21 18:01
Wywietleń: 59 145042

Takafumi Akahoshi znajdzie się w kadrze meczowej na piątkowe spotkanie z Koroną Kielce. Pojedynek rozpocznie jeszcze na ławce rezerwowych, ale najprawdopodobniej pojawi się na boisku w drugiej połowie meczu.

30-letni Japończyk jest już w pełni sił po przebytej kontuzji, a obecnie pracuje już tylko nad nadrobieniem straconego czasu podczas okresu przygotowawczego. Dokooptowanie piłkarza do kadry meczowej na piątkowe spotkanie z Koroną oznacza, że wzrosła konkurencja o dwa wolne miejsca w meczowej osiemnastce.

- O te dwa wolne miejsca rywalizuje czterech młodych piłkarzy – powiedział Kazimierz Moskal. - Robert Obst, Marcin Listkowski, Seiya Kitano i Jakub Piotrowski wezmą udział w czwartkowym sparringu drugiej drużyny w Opalenicy. Rywal będzie silny, z Izraela, dlatego każdy z piłkarzy będzie miał okazję do dobrego zaprezentowania się.

Do Opalenicy jedzie też Kazimierz Moskal. Chce przekonać się, którzy z dwóch piłkarzy z pierwszej drużyny zaprezentują się najlepiej i dzięki temu usiądą na ławce rezerwowych podczas meczu z Koroną.

Prócz wymienionych z pierwszej drużyny wystąpi jeszcze bramkarz, młodzieżowy reprezentant Polski Adrian Henger, ale on nie ma szans na zakwalifikowanie się do meczowej kadry. ©℗ (par)

Fot. R. Pakieser 

Komentarze

z poziomu murawy
Ta....wpuści go na 2 minuty w doliczonym czasie gry bo uzna,że "mało zawodnik grywa i musi stopniowo dochodzić po kontuzji" Tak jak tłumaczy się z Listkowskim,który też z tego absurdalnego powodu nie trafia do kadry pierwszego zespołu mimo,że dostał powołanie do kadry narodowej.
2016-07-21 17:47:45

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi