środa, 22 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Akahoshi już zdrowy

Piłka nożna. Akahoshi już zdrowy

Piłka nożna. Akahoshi już zdrowy
Data publikacji: 2016-06-29 21:20
Ostatnia aktualizacja: 2016-06-29 21:20
Wywietleń: 1482 141400

Piłkarze grającej w ekstraklasie Pogoni Szczecin od ponad tygodnia przebywają na zgrupowaniu we Wronkach, a do treningów z zespołem od dwóch dni sukcesywnie wprowadzany jest Takafumi Akahoshi, który od początku okresu przygotowawczego przechodzi rehabilitację pod okiem klubowego fizjoterapeuty Dariusza Dalke.

- Akahoshi od dwóch dni trenuje z zespołem - powiedział D.Dalke. - Cały czas jesteśmy w kontakcie ze sztabem szkoleniowym i korygujemy jego obciążenia. Nie chcemy jeszcze, by pracował na takiej samej intensywności jak inni zawodnicy. Japończyk rozpoczął przygotowania dwa tygodnie po reszcie zespołu i jest na innym etapie. Wszystko jest jednak monitorowane i kontrolowane. Akahoshi jest sukcesywnie wpowadzany do treningów i na razie wszystko jest w porządku. Dobrze znosi obciążenia i jest zadowolony z rehabilitacji, którą przechodzi. Mam nadzieję, że wkrótce rozpocznie pracę na takich samych obciążeniach, jak jego koledzy.

Wszystko wskazuje na to, że rehabilitacja Japończyka jest już w końcowej fazie i powrót do normalnych obciążeń jest kwestią dni. (mij)

Na zdjęciu: Takafumi Akahoski będący w dobrej formie potrafi pociągnąć za sobą zespół...

Fot. Ryszard PAKIESER

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny