wtorek, 24 października 2017.
Strona główna > Sport > Naucz się walczyć u Berserkerów!

Naucz się walczyć u Berserkerów!

Naucz się walczyć u Berserkerów!
Data publikacji: 2015-09-04 18:30
Wywietleń: 70 18389

Berserkers Team Świnoujście rozpoczyna nabór do sekcji brazylijskiego jiu jitsu. Nasi grapplerzy zapraszają na treningi wszystkich chętnych bez względu na wiek i doświadczenie sportowe. Treningi odbywają się w poniedziałki,  środy, a w przypadku grupy dorosłej dodatkowo w piątki. 

- Brazylijskie jiu jitsu to ogólnorozwojowa dyscyplina, która angażuje wszystkie mięśnie ciała - mówi Łukasz Winiarski, prezes Berserkers Team Świnoujście - Są trzy grupy: przedszkole (4-7 lat), juniorzy (8-15 lat) oraz dorośli (16 lat i więcej). Zapraszamy wszystkich chętnych. Brazylijskie jiu jitsu to dyscyplina, która zdobywa coraz większą popularność na świecie. 

Treningi w dorosłych grupach przebiegają następująco: zaczyna się od półgodzinnej rozgrzewki, później prezentowane są techniki, po nich sparingi, a wszystko kończy się rozciąganiem. Nieco inaczej wyglądają treningi młodszych grup. Tutaj nacisk kładzie się na ćwiczenia i zabawy, których celem jest rozwinięcie motoryki i sprawności dzieci. Pierwsze dwa treningi są darmowe. Uwaga! Od połowy września rozpoczyna się również trening zapasów z Krzysztofem Skrzyńskim, trenerem zapasów z Wikinga Wolin. 

***

Siedziba świnoujskich berserkerów znajduje się w hotelu Interferie Medical SPA przy ul. Uzdrowiskowej 15 (salka na 1 piętrze). 

Rozkład treningów: 

Treningi dla najmłodszych (4-8 lat) odbywają się w poniedziałki i środy od g. 16 do 17 Treningi dla młodzieży (8 – 15 lat) odbywają się w poniedziałki i środy od g. 17 do 18.30 Treningi dla dorosłych odbywają się w poniedziałki, środy i piątki w g. od 18.30 do 20.30. 

Tekst i fot. BaT

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi