wtorek, 21 listopada 2017.
Strona główna > Sport > MMA. Udane boje berserkerów w Toruniu

MMA. Udane boje berserkerów w Toruniu

MMA. Udane boje berserkerów w Toruniu
Data publikacji: 2016-04-09 23:22
Ostatnia aktualizacja: 2016-04-09 23:22
Wywietleń: 1007 127582

Michał „Sztanga” Fijałka, zawodnik szczecińskiego Berserkers Teamu na gali MMA w Toruniu obronił pas mistrzowski XCage. Szczecinianin poddał Brazylijczyka Johna Allana duszeniem zza pleców na początku drugiej rundy. Swoje walki wygrali także dwaj pozostali berserkerzy, którzy walczyli w toruńskiej Arenie: Piotr Wróblewski oraz Gracjan Szadziński.

Michał Fijałka w pierwszej rundzie obalił rywala, ale ten nieźle bronił się w półgardzie. Raz zdołał złapać rękę berserkerowi i pracował nad techniką kończącą, ale Sztanga zdołał się uwolnić spod uścisku rywala. Początek drugiej rundy był identyczny jak pierwszej - Fijałka obalił rywala i wylądował w półgardzie. Tym razem jednak Brazylijczyk pogubił się, szybko oddał plecy i berserker skorzystał z tego prezentu zapinając tzw. mataleo. Allanowi nie zostało nic innego jak odklepać.

Wcześniej dobrze poradzili sobie także inni reprezentanci Berserkers Teamu. Piotr Wróblewski skończył swojego rywala w trzeciej rundzie duszeniem trójkątnym nogami, a Gracjan Szadziński już w pierwszej rundzie znokautował Marcina Jabłońskiego z olsztyńskiego Arrachionu.

Tekst i fot. BaT

Na zdjęciu: Michał Fijałka

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi