czwartek, 23 listopada 2017.
Strona główna > Sport > MMA. Parcheta w walce wieczoru na Arenie

MMA. Parcheta w walce wieczoru na Arenie

MMA. Parcheta w walce wieczoru na Arenie
Data publikacji: 2015-09-03 18:17
Ostatnia aktualizacja: 2015-12-12 14:09
Wywietleń: 917 18184

Marcin Parcheta (1-0 MMA) ze Szczecina zmierzy w walce wieczoru z doświadczonym Patrykiem Grudniewskim (5-5) na Arenie Berserskerów. Obaj zawodnicy to utytuowani fighterzy w stójkowych sportach walki. Fani MMA liczą na prawdziwą wojnę. Ósma Arena Berserkerów odbędzie się w hali SDS w Szczecinie 10 października.

- Ta walka mogła się odbyć na KSW, ale organizacja dała pozwolenie, żeby Marcin Parcheta oraz Patryk Grudniewski zmierzyli się podczas Areny Berserkerów. Dzięki temu obydwu będziemy mogli zobaczyć w Szczecinie - mówi „Kurierowi” Piotr Bagiński, trener berserkerów i organizator gali - Dla Marcina Parchaty będzie to ciężka przeprawa. Ale taka była decyzja samego zawodnika, który chce iść do przodu w MMA i w związku z tym chce bić się z doświadczonymi zawodnikami.

W oktagonie zobaczymy także Macieja Kałuszewskiego (1-0), świetnego grapplera z Berserkers Teamu. Pochodzący ze Świnoujścia wojownik stanie naprzeciw Daniela Skibińskiego (4-3), także bardziej doświadczonego w formule MMA zawodnika. Poza tym na Arenie Berserkerów zobaczmy jeszcze walki z udziałem niepokonanego w MMA Macieja Różańskiego (7-0) oraz Kamila Gniadka (8-3). Arena Berserkerów odbędzie się 10 października w hali SDS w Szczecinie. Początek: g. 19. Sprzedaż biletów na galę już ruszyła (abilet.pl). ©℗

Tekst i fot. BaT

Na zdjęciu: Marcin Parcheta podczas treningu w sali Berserkers Team przy ul. Kolumba.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny