środa, 18 października 2017.
Strona główna > Sport > MMA. Materla i Narkun obronili tytuły

MMA. Materla i Narkun obronili tytuły

MMA. Materla i Narkun obronili tytuły
Data publikacji: 2016-10-01 23:40
Ostatnia aktualizacja: 2016-10-02 12:05
Wywietleń: 998 157516

Michał Materla ze Szczecina i Tomasz Narkun ze Stargardu pewnie wygrali swoje walki podczas gali KSW w Zielonej Górze.

Michał Materla znokautował mającego znakomitą renomę w świecie Rousimara Palharesa z Brazylii. Obaj walczyli z dużym dla siebie respektem, a w pierwszej rundzie trudno było wskazać zawodnika z większą przewagą.

32-letni szczecinianin dopiął jednak swego w drugiej rundzie. Wyprowadził cios podbródkowy, po którym rywal padł nieprzytomny na matę i się już z niej nie podniósł.

Dla 32-latka była to 24 wygrana w zawodowej karierze. Były mistrz federacji w wadze średniej jest na dobrej drodze do ponownej walki o pas, który jest w posiadaniu Mamed Chalidow.

Nie zawiódł też 26-letni Tomasz Narkun ze Stargardu, który już w pierwszej rundzie odebrał ochotę do walki weteranowi światowych ringów i klatek Sokoudjou.

Tomasz Narkun od pierwszego gongu ruszył na Kameruńczyka. Zawodnik Berskerker's Team kilkukrotnie próbował różnych rozwiązań, ale ostatecznie zasypał rywala ciosami w stójce. Sędzia widząc bezradność Rameau Thierry Sokoudjou podjął decyzję o przerwaniu pojedynku.

Tomasz Narkun po raz drugi obronił pas wagi półciężkiej KSW i zanotował trzecie zwycięstwo z rzędu przez nokaut. Po walce wyznał, że do walki wychodził z kontuzją, z którą nie powinien w ogóle walczyć, ale nie chciał zawieść fanów. (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

walka
Jaki tytuł obronił Materla ?
2016-10-02 11:51:35

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje