piątek, 24 listopada 2017.
Strona główna > Sport > MMA. Materla: Czuję się ok!

MMA. Materla: Czuję się ok!

MMA. Materla: Czuję się ok!
Data publikacji: 2015-08-08 14:21
Ostatnia aktualizacja: 2015-08-08 15:44
Wywietleń: 354 8770

Michał Materla wyszedł ze szpitala i w rozmowie z „Kurierem” zapewnia, że czuje się dobrze. Naszemu reporterowi udało się porozmawiać z mistrzem KSW w wadze średniej w piątek przed południem w sali treningowej Bersekrers Team.

Przed kilkoma dniami media obiegła wiadomość, że M. Materla został napadnięty. Po bijatyce, do której doszło w Szczecinie w poniedziałkowe popołudnie trafił do szpitala z raną ciętą. Fani Cipao obawiali się o jego zdrowie. W związku z wydarzeniem pojawiło się sporo spekulacji. W piątek M. Materla odwiedził kolegów w klubie. Zapowiada powrót do treningów.

 - Czuję się dobrze - powiedział „Kurierowi” M. Materla - Media lubią podchwytywać gorące tematy, ale tym razem całe zdarzenie mocno przekoloryzowano. Do zdarzenia doszło w poniedziałek. W piątek pojawiłem się na treningu. Zaczynam się ruszać.

Internauci żywo komentowali całą sprawę. Wśród anonimowych komentatorów byli i tacy, którzy uważali, że za napaścią na M. Materlę stoi… jego klubowy kolega Rafał Moks. Berserker odpowiada, że to bzdura.

- To są jakieś zabobony. Najbardziej irytujące jest to, że są jacyś ludzie, którzy wypowiadają się o całej sprawie nie wiedząc jak wygląda sytuacja w klubie i bawią się w głuchy telefon. To, co pisali w związku z Rafałem Moksem jest całkowitą nieprawdą - mówi M. Materla. ©℗

Tekst i fot. Bartosz TURLEJSKI

***

Więcej w poniedziałkowym wydaniu Kuriera Szczecińskiego i e-wydaniu. Michała Materlę pytaliśmy nie tylko o spekulacje związane z incydentem z poniedziałku, ale i o ostatnią jego walkę z Tomaszem Drwalem i czy jest gotowy na walkę z Mamedem Chalidowem.

 

 

 

Komentarze

Michał
Wracaj do zdrowia!
2015-08-08 13:18:09
nazwa
Zapewne jakas kibolska patologia chciala go sprawdzic, w rejonie 5 lipca ,pocztowej itd. nie brakuje troglodytów.
2015-08-08 12:41:28

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny