poniedziałek, 23 października 2017.
Strona główna > Sport > MMA. Jewtuszko poznał rywala

MMA. Jewtuszko poznał rywala

MMA. Jewtuszko poznał rywala
Data publikacji: 2016-01-05 18:24
Ostatnia aktualizacja: 2016-01-09 20:09
Wywietleń: 1195 87464

Wiadomo z kim na gali KSW 34 w warszawskim Torwarze zawalczy Maciej Jewtuszko. Szczeciński berserker zmierzy się z Krzysztofem Kułakiem, pierwszym w historii mistrzem KSW w wadze średniej. Jak podaje organizacja KSW - zarówno rywal Jewtuszki jak i sam Irokez nie ukrywają, że prywatne animozje są dla nich dodatkową motywacją do zwycięstwa w tym pojedynku.

Rekord Macieja Jewtuszki w MMA wynosi 11-3. Swój ostatni pojedynek na gali KSW stoczył w maju zeszłego roku i uległ wtedy Kamilowi Szymuszowskiemu. To już trzeci reprezentant Berserkers Team Szczecin, który zawalczy na marcowej gali KSW. W dwóch walkach wieczoru zobaczymy Karola Bedorfa oraz Tomasza Narkuna. Obydwaj będę bronić pasów mistrzowskich (odpowiednio - w wadze ciężkiej i półciężkiej), ale szefowie KSW jeszcze nie zdradzili jakich będą mieli przeciwników.

Rywala poznał już za to Irokez. Krzysztof Kułak ostatnią swoją walkę w MMA stoczył w grudniu 2013 roku i uległ wtedy Abu Azaitarowi. To weteran walk w MMA (bilans 26-14, 2 remisy), ale zdaniem fanów MMA M. Jewtuszko - o ile zawalczy dobrze, a rywal niczym nie zaskoczy - powinien pokonać swojego rywala.

Tekst i fot. BaT

Na zdjęciu: Maciej Jewtuszko podczas treningu w sali Berserkers Team Szczecin.

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi