wtorek, 17 października 2017.
Strona główna > Sport > MMA. Jewtuszko efektownie pokonuje Kułaka

MMA. Jewtuszko efektownie pokonuje Kułaka

MMA.  Jewtuszko efektownie pokonuje Kułaka
Data publikacji: 2016-03-05 22:29
Ostatnia aktualizacja: 2016-05-28 22:39
Wywietleń: 871 122501

Maciej „Irokez” Jewtuszko efektownie pokonał Krzysztofa Kułaka na gali KSW 34 w warszawskim Torwarze. Pojedynek zakończył się w drugiej rundzie. Szczeciński berserker zasypał rywala gradem ciosów w parterze, a ten poddał walkę. 

Maciej Jewtuszko przed walką z Krzysztofem Kułakiem nie przebierał w słowach i uważał, że reprezentant Adrenalina Fight Częstochowa powinien „iść na śmietnik”. Jego rywal nie pozostawał mu dłużny. Obaj nie kryli, że nie pałają do siebie sympatią. Konflikt rozwiązali w oktagonie. 

Zawodnik z Częstochowy od początku był bardzo spięty. Walczący na luzie Jewtuszko już na początku pojedynku wykorzystał wysokie kopnięcie rywala i obalił go. Rywal zdołał się jednak podnieść i pojedynek przeniósł się pod siatkę, gdzie obaj zawodnicy mocowali się przez kolejne kilkadziesiąt sekund w klinczu. Pod koniec pierwszej rundy Irokez ponownie obalił rywala i zaczął pracować w parterze nad dogodną pozycją. Zaczął dusić Kułaka, ale rozległ się gong obwieszczający koniec rundy.

Druga odsłona starcia była już całkowicie pod dyktando berserkera. Irokez szybko obalił rywala i wypracował pozycję boczną. Kułak nie miał pomysłu jak uciec szczecińskiemu zawodnikowi i przyjął serię wyniszczających ciosów. W końcu poddał walkę. ©

BaT

Fot. KSW

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Monice Sawickiej