niedziela, 24 września 2017.
Strona główna > Sport > MMA. Gladiator Arena po raz dziesiąty

MMA. Gladiator Arena po raz dziesiąty

MMA. Gladiator Arena po raz dziesiąty
Data publikacji: 2016-07-05 16:38
Ostatnia aktualizacja: 2016-07-05 17:17
Wywietleń: 319 143028

Wojciech Janusz, Łukasz Szczerek, Oskar Sommerfeld, Sebastian Romanowski, Mateusz Zieleński, Kamil Roszak i Marcin Mazurek - to tylko niektórzy z licznego grona zawodników z naszego województwa, którzy zawalczą na dziesiątej Gladiator Arenie w Pyrzycach. Gala odbędzie się 15 lipca o godz. 18.30 na stadionie miejskim przy ul. Sportowej 5.

Pyrzycka Gladiator Arena jest organizowana od 2010 roku przez Wojciecha „Andzię” Antczaka, zawodnika MMA. Organizator chce promować młodych i utalentowanych zawodników. Co przygotował na jubileuszową galę?

- To najmocniejsza karta w historii Gladiator Arena - mówi „Kurierowi” Wojciech Antczak, organizator gali - Zobaczymy walki zawodników z całego naszego województwa, m.in. Szczecina, Stargardu, Polic, Barlinka i Pyrzyc. W walce wieczoru o pas powalczy Oskar Somerfeld z Hammer Fight Academy (rekord w MMA 4:1) z Łukaszem Szczerkiem z Berserkers Team Stargard (4:1). W mojej organizacji po dwóch wygranych walkach zawodnik otrzymuje możliwość walki o pas i tak będzie w tym przypadku. Liczymy na dobry pojedynek Łukasza i Oskara - dodaje.

Otwarcie gali przewidziano na g. 18.30. Najpierw będą walki amatorskie, a później - zawodowe. W karcie są reprezentanci Gold Teamu, fighterzy z Chorwacji, a przede wszystkim sporo zawodników ze szczecińskiego Berserkers Teamu oraz filii klubu.

- Nasi zawodnicy mocno przygotowują się do swoich walk. Dadzą z siebie sto procent, bo chcą wygrać. Możemy spodziewać się ciekawych pojedynków - mówi Paweł Bączkowski, menadżer Berserkers Team Szczecin.

Bilety można już nabywać (bilet jednorazowego wejścia na trybunę 30 złotych, karnet 50 złotych i stolik VIP z poczęstunkiem i napojami na sześć osób 1000 złotych).  W dniu gali (o ile zostaną wolne miejsca) bilety będą droższe o 10 złotych, a stolik VIP o 200 złotych. Szczegóły i miejsca, w których można kupić bilety na stronie: http://www.gladiatorarena.pl ©

Tekst i fot. (BaT)

Na zdjęciu: Marcin Mazurek (bilans walk w MMA: 3-4) ze szczecińskiego Berserkers Teamu na gali w Pyrzycach zmierzy się z Patrykiem Paduchem (3:2) z Bio Team Wrocław. Będzie to jedna z wielu walk, które zobaczymy na tej gali. 

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Elektryczny autobus w zajezdni
Wielkie latawce na niebie
Korki na Sczanieckiej
Poprzedni Następny

Nekrologi