środa, 22 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Ligowa środa. Grają trzy nasze drużyny

Ligowa środa. Grają trzy nasze drużyny

Ligowa środa. Grają trzy nasze drużyny
Data publikacji: 2016-11-30 11:16
Wywietleń: 41 178741

Aż trzy nasze zespoły zagrają w środę w ligowych meczach i wszystkie o tej samej porze. U siebie zaprezentują się tylko koszykarze Kinga Szczecin, natomiast wyjazdowe pojedynki odbędą drużyny siatkarskie: Chemik i Espadon.

Ekstraklasa koszykarzy

18.00: King Szczecin – Siarka Tarnobrzeg

Szczecinianie przegrali w tym sezonie we własnej hali tylko jeden mecz – z niepokonanym w rozgrywkach Polskim Cukrem Toruń. To był ostatni ligowy występ Kinga, który na parkiety Tauron Basket Ligi wraca po 12-dniowej przerwie. W Azoty Arenie podopieczni trenera Marka Łukomskiego zagrają z outsiderem z Tarnobrzegu, który jeszcze w tym sezonie nie odniósł zwycięstwa. W ekipie Siarki występuje były gracz szczecińskiej drużyny Brandon Brown i brat pierwszego rozgrywającego Kinga Trevora Releforda – Travis.

Ekstraklasa siatkarzy

18.00: Indykpol AZS Olsztyn – Espadon Szczecin

Podbudowani pierwszym zwycięstwem w lidze (z Łuczniczką Bydgoszcz 3:2) siatkarze Espadonu wyjechali walczyć o kolejne punkty do Olsztyna. Ekipa Indykpolu ma w lidze dobrą passę i w ostatnich tygodniach przegrała tylko z mistrzem Polski Zaksą i wicemistrzem Resovią. W składzie ekipy z Olsztyna występuje kilku utytułowanych i doświadczonych graczy, m.in. medaliści mistrzostw świata i Europy Daniel Pliński i Paweł Woicki.

Ekstraklasa siatkarek

18.00: Budowlani Toruń – Chemik Police

Beniaminek z Torunia po efektownym początku sezonu i dwóch zwycięstwach od pięciu kolejek nie ugrał już punktu i zdobył tylko jednego seta. Trudno oczekiwać, że Budowlani będą w tej sytuacji w stanie nawiązać walkę z niepokonanym Chemikiem, który myślami jest już przy zaplanowanej za dwa tygodnie inauguracji Ligi Mistrzyń. ©℗ (woj)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi