poniedziałek, 23 października 2017.
Strona główna > Sport > Ligowa niedziela. Historyczny wieczór dla naszych drużyn

Ligowa niedziela. Historyczny wieczór dla naszych drużyn

Ligowa niedziela. Historyczny wieczór dla naszych drużyn
Data publikacji: 2016-04-10 11:23
Ostatnia aktualizacja: 2016-04-10 11:23
Wywietleń: 701 127613

Niedzielny wieczór może okazać się historyczny dla dwóćh szczecińskich klubów. King Wilki Morskie walczą o zakwalifikowanie się do play off, natomiast Espadon o awans do Plus LigiEkstraklasa koszykarzy

18.00: King Wilki Morskie Szczecin - Asecco Gdynia

Niepokonani od pięciu kolejek koszykarze King Wilków Morskich już w niedzielę, na dwa spotkania przed zakończeniem rundy zasadniczej, mogą przypieczętować swój historyczny awans do fazy play-off.

Ekipa z Gdyni jest ostatnią z dolnych rejonów tabeli, która może jeszcze wskoczyć w miejsce szczecinian do czołowej „ósemki" tabeli. Zwycięstwo Wilków różnicą co najmniej 7 punktów, zapewni drużynie trenera Marka Łukomskiego minimum 7 lokatę przed play-offami.

17.00: Espadon Szczecin - Krispol Września

Mający aspiracje gry w Plus Lidze Espadon rozegra najważniejsze mecze w sezonie. Zwycięstwo nad Krispolem da szczecińskim siatkarzom awans do półfinału (co jest warunkiem ubiegania się o miejsce w elicie) i pozwoli wyeliminować ze starań o Plus Ligę jednego z dwóch pierwszoligowych konkurentów. ©℗ (woj)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi