czwartek, 23 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Ligowa niedziela. Grają cztery nasze drużyny

Ligowa niedziela. Grają cztery nasze drużyny

Ligowa niedziela. Grają cztery nasze drużyny
Data publikacji: 2016-11-06 12:53
Ostatnia aktualizacja: 2016-11-06 12:53
Wywietleń: 627 167765

Aż cztery nasze drużyny rozegrają swoje ligowe mecze w niedzielę. Przed własną publicznością wystąpią jedynie koszykarze Kinga. Siatkarki Chemika, piłkarki ręczne Baltiki i koszykarze Spójni rozegrają swoje spotkania na wyjeździe.

Ekstraklasa siatkarek

14.45: Developres Rzeszów – Chemik Police

Ekipa z Rzeszowa ma w tym sezonie spore aspiracje. Klub przed sezonem zakontraktował kilka doświadczonych siatkarek m.in. Katarzynę Mróz z Chemika i Klaudię Kaczorowską z Atomu Trefla Sopot i w tegorocznych rozgrywkach wygrał już dwa z trzech spotkań.

Superliga piłkarek ręcznych

16.00: UKS Kościerzyna – Pogoń Baltica Szczecin

Wicemistrzynie Polski po porażce z Selgrosem Lublin (21:25) wyjeżdżają na Kaszuby na mecz z oustiderem rozgrywek.

Ekstraklasa koszykarzy

16.00: King Szczecin – Stal Ostrów

Niepokonani przed własną publicznością koszykarze Kinga podejmują w niedzielne popołudnie Stal Ostrów, w której barwach nie brakuje zachodniopomorskich akcentów. Przed sezonem drużynę wzmocnili Szymon Szewczyk i były gracz Kinga Łukasz Majewski. Jak na razie Stal nie błyszczy w lidze i ma w dorobku tylko jedno zwycięstwo.

I liga koszykarzy

18.00: SKK Siedlce – Spójna Stargard

Niepokonana tym sezonie Spójnia powalczy o ósme zwycięstwo w Siedlcach. ©℗ (woj)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny