niedziela, 22 października 2017.
Strona główna > Sport > Ligowa niedziela. Cztery nasze drużyny grają swoje mecze

Ligowa niedziela. Cztery nasze drużyny grają swoje mecze

Ligowa niedziela. Cztery nasze drużyny grają swoje mecze
Data publikacji: 2017-03-12 08:39
Wywietleń: 461 222665

Cztery nasze drużyny rozegrają w niedziele swoje mecze w ligowych zmaganiach. U siebie zaprezentują się jednak tylko futsaliści Pogoni 04.  Siatkarki Chemika Police, koszykarze Kinga Szczecin i piłkarze wodni Arkonii Szczecin zmierzą się ze swoimi rywalami w meczach wyjazdowych.

Ekstraklasa piłkarzy wodnych

12.30: Waterpolo Poznań – Arkonia Szczecin

Po 3-miesięcznej przerwie waterpoliści wznawiają rozgrywki, a w meczu na szczycie druga w tabeli Arkonia (poprowadzi ją nowy trener Michał Diakonów) zmierzy się z trzecim Waterpolo.

Ekstraklasa futsalu

13.00: Pogoń '04 Szczecin - Rekord Bielsko-Biała

W 18. kolejce zero-czwórka w hali przy ul. Twardowskiego zmierzy się z bezapelacyjnym liderem tabeli Rekordem Bielsko-Biała, który do tej pory przegrał zaledwie jeden mecz, ale pocieszające jest to, że porażki doznał właśnie przed tygodniem i to we własnej hali.

Orlen Liga siatkarek

14.45: Budowlani Łódź - Chemik Police

Już tylko cztery spotkania do rozegrania pozostały siatkarkom Chemika w rundzie zasadniczej. Niepokonane od 22 spotkań mistrzynie Polski zmierzą się w Łodzi z Budowlanymi walczącymi o start w play-off z pozycji wicelidera.

Tauron Basket Liga koszykarzy

18.00: Polski Cukier Toruń - King Szczecin

Po porażce z wicemistrzami Polski Rosą Radom szczecinian czeka pojedynek z liderem rozgrywek. Polski Cukier w tym sezonie we własnej hali przegrał tylko raz. ©℗ (mij, woj)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi