piątek, 17 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Lewandowski, Piszczek i Rybus już w Arłamowie

Lewandowski, Piszczek i Rybus już w Arłamowie

Lewandowski, Piszczek i Rybus już w Arłamowie
Data publikacji: 2016-05-26 20:24
Ostatnia aktualizacja: 2016-05-27 23:55
Wywietleń: 833 135466

Około 200 kibiców towarzyszyło przylotowi Roberta Lewandowskiego, Łukasza Piszczka i Macieja Rybusa do Arłamowa, gdzie trwa zgrupowanie reprezentacji Polski przed mistrzostwami Europy we Francji. Ogromne zainteresowanie wzbudził przede wszystkim piłkarz Bayernu Monachium.

Trójka reprezentantów Polski przyleciała śmigłowcem z Rzeszowa. Według wstępnych informacji, mieli dotrzeć około południa. Ostatecznie wylądowali około 13, ale kibice czekali na nich od rana.

Ogromne poruszenie przed hotelem wywołał już sam dźwięk zbliżającego się śmigłowca. Kiedy ten wylądował, ochroniarze z trudem powstrzymywali fanów, aby ci nie zbliżyli się do helikoptera. Zawodnicy od razu wsiedli do meleksa, którym przyjechał rzecznik prasowy PZPN Jakub Kwiatkowski.

Restauracja, w której posiłki spożywają kadrowicze znajduje się na pierwszym piętrze, ale pośrodku jest przestrzeń, przez którą widać parter i lobby. Dzięki temu fani widzieli swoich idoli, kiedy ci nakładali sobie jedzenie.

Po obiedzie „Lewy" wzbudził szał radości, kiedy pojawił się na balkonie przed głównym wejściem do hotelu. Pomachał do kibiców, długo się rozglądał, po czym wybrał osobę, do której zrzucił piłkę.

Mimo padającego deszczu jeszcze więcej kibiców pojawiło się popołudniu w oczekiwaniu na wieczorny trening biało-czerwonych. Pierwszy do fanów wyszedł Artur Boruc, a po chwili dołączyli do niego koledzy z kadry.

Późnym wieczorem w Arłamowie oczekiwany jest jeszcze kontuzjowany Grzegorz Krychowiak, grający wcześniej w zachodniopomorskich klubach: Orle Mrzeżyno, Żakach 94 Kołobrzeg i Stali Szczecin.

(pap)

Na zdj.: Robert Lewandowski po przylocie do Arłamowa; obok stoi dyrektor reprezentacji ds. organizacyjnych Tomasz Iwan.

PAP/Darek Delmanowicz

Komentarze

lewy
Chore to jest . Oby nie wrocili po 3 meczach
2016-05-27 22:05:36
andi
czekali a oni jak szczury szybko pojechali żeby tylko kibice nie mogli z nimi się przywitać wstyd i chamstwo ze strony lewandowskiego i jego kolesiów widać jak te miliony lewandowskiego pomieszało im w głowie bogactwo i dostają wody sodowej
2016-05-27 16:33:42

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi