Data publikacji: 28 października 2017 r. 20:48
Ostatnia aktualizacja: 29 października 2017 r. 11:05

Spójnia Stargard - Doral Nysa 91:60 (27:14, 15:21, 27:14, 19:11)

Spójnia: Pabian 28, Czujkowski 12, Brek 11, Pytyś 11, Dymała 9, Fraś 8, Pryć 7, Koziorowicz 3, Raczyński 1, Hoszczaruk 1, Berdzik 0.

Spójnia nie zwalnia tempa. Wygrała siódmy mecz z rzędu i awansowała na pozycję lidera I ligi. Jest ostatnią niepokonana drużyną I ligi i ma coraz większe szanse, aby wkrótce poprawić ubiegłoroczną serię dziesięciu zwycięstw.

W sobotnim meczu Spójnia miała słabszą tylko druga kwartę. W pozostałych nie dała rywalowi najmniejszych szans. Skutecznościa imponował cały stargardzki zespół  (66 procent), ale gwiazdą spotkania był Pabian, który trafił wszystkie dziewięć rzutów za 2 punkty i spudłował tylko dwie "trójki". 100-procentowa skutecznościa popisali się w tym meczu także dwaj inni gracze Spójni - Czujkowski i Pryć. (woj)

jaros
2017-10-29 10:50:23
skąd taka statystyka? Prawidłowo to > Pabian 26, Dymała 16, Czujkowski 12, Bręk 11, Pytyś 11, Fraś 8, Koziorowicz 3, Pryć 2, Raczyński 1, Hoszczaruk 1
Aga
2017-10-29 10:16:07
byłam z kolegą na meczu..wynik byl 91:61..co ten kurier pisze:(
Budych
2017-10-29 09:01:27
podliczając punkty z kwart to wychodzi 88pkt...było przecież 91 dla Spójni...Kłodzko miało 61 a z podanych punktów z kwart wychodzi 60...było 61...piszący był na meczu?
Spójnia
2017-10-29 00:00:00
O co chodzi Kibicu? Właśnie myślę, nawet byłem na meczu...no i z emocji ruszałem czterema litarami:) Pytanie jaki w końcu portal powinien wpisać wynik...wynik powinien być 91:61, a nie 91:60 jak podaje (woj), nadto na stronie zespołu też 'BOMBA', otóż podają 91:60! Prawidłowo podał tylko portal WP Sportowe Fakty! A więc Kibicu nie przypisuj sobie redaktorską mądrość, bo wprowadzasz w błąd i robisz zamieszanie! Byłeś na meczu? Pozdrawiam i do meczu u siebie z Notecią! Pozdro
Kibic
2017-10-28 23:47:48
A może ty pomyślisz, zainteresujesz się, ruszysz głową i cztery litery? Wejdź może na inny portal albo na strone oficjalną zespołu i porównaj wyniki.
Spójnia
2017-10-28 23:09:27
BRAWOOOOO! Spójnia LIDEREM! ALE? Oto portal WP Sportowe fakty podaje inny wynik i podsumowujący bilans: otóż końcowy wynik to 91:61, a nie 91:60. Pryć zdobył 2 czy 7 punktów?, Pabian 26 czy 28? Redakcja poprawi, sprostuje, utrzyma, odpisze? https://sportowefakty.wp.pl/koszykowka/718826/i-liga-jamalex-polonia-zdobyla-tychy-udany-powrot-radoslawa-hyzego