Strona główna > Sport > Koszykówka. Spójnia przegrała w Tychach

Koszykówka. Spójnia przegrała w Tychach

Data publikacji: 2017-01-07 21:22
Ostatnia aktualizacja: 2017-01-07 21:22
Wywietleń: 613 196180

Koszykarze I – ligowej Spójni Stargard przegrali w wyjazdowym meczu z GKS Tychy 71:79 (22:27, 7:20, 16:16, 26:16).

O przegranej gości zadecydowała bardzo słabo zagrana pierwsza połowa meczu, a szczególnie druga kwarta. W niej podopieczni trenera Koziorowicza zdobyli zaledwie 7 punktów i pozwolili rywalom na uzyskanie aż 18 punktów przewagi.

Mecz po zmianie stron stracił na atrakcyjności, miejscowi pilnowali przewagi, którą nieco zgubili dopiero w ostatniej kwarcie, kiedy wynik spotkania był już praktycznie rozstrzygnięty. Wynik nieco zamazuje obraz, przewaga miejscowych była wyraźna, a wygrana przez całą drugą połowę absolutnie niezagrożona.

W drużynie ze Stargardu dobrze pod tablicami wypadł Fraś, który zanotował 12 zbiórek.

Punkty dla Spójni zdobyli: Janiak – 24, Dymała – 14, Pabian – 10, Fraś – 9, Pytyś – 8, Lewandowski – 4, Śpica – 2. (par)