Czwartek, 18 kwietnia 2024 r.

Koszykówka. Spójnia nie zatrzymuje się

Data publikacji: 12 listopada 2016 r. 20:27
Ostatnia aktualizacja: 12 listopada 2016 r. 20:27

Koszykarze Spójni Stargard odnieśli dziewiąte z rzędu zwycięstwo w rozgrywkach I ligi. Tym razem pokonali we własnej hali Polonię Leszno 79:70 (20:19, 23:22, 16:19, 20:10).

O zwycięstwie podopiecznych trenera Koziorowicza zadecydowała czwarta kwarta. Po 30 minutach minimalnie lepsi byli goście. To kolejna wygrana Spójni odniesiona dobrze rozegraną końcówką.

W Spójni najskuteczniejszym zawodnikiem był Dymała – 17 punktów, który do swojego dorobku dołożył jeszcze osiem zbiórek i cztery asysty. Dobry występ zanotował Lewandowski – zdobywca 10 punktów, posiadacz czterech asyst i dwóch bloków.

Pytyś do 8 punktów dołożył trzy asysty i dwa bloki, natomiast Janiak wyróżnił się największą liczbą asyst - sześcioma, Fraś największą liczbą zbiórek – dziewięcioma, a Raczyński największą liczbą przechwytów – czterema. (par)