wtorek, 24 października 2017.
Strona główna > Sport > Kolarstwo. Puchar Polski w Szczecinie

Kolarstwo. Puchar Polski w Szczecinie

Kolarstwo. Puchar Polski w Szczecinie
Data publikacji: 2017-06-23 15:25
Ostatnia aktualizacja: 2017-06-23 15:25
Wywietleń: 985 271982

W niedzielę od godz. 10 i w poniedziałek od godz. 9 na szczecińskim torze kolarskim przy al. Wojska Polskiego odbędzie się Puchar Polski w kolarstwie torowym juniorów i juniorek młodszych.

Ponad 15 klubów, około 100 zawodników, 6 konkurencji i jeden cel – zdobyć cenne punkty, by zakwalifikować się do Mistrzostw Polski. To dla juniorów młodszych i juniorek młodszych ostatnia szansa. W ten weekend w Szczecinie będą walczyć o wszystko.

Na najstarszym betonowym torze w Europie zostanie rozegranych 6 konkurencji: omnium, sprint, keirin, 2000 metrów indywidualnie, sprint drużynowy i wyścig drużynowy na dochodzenie. Na kibiców czeka specjalna nagroda: tegoroczna koszulka Grupy Kolarskiej Piast Szczecin, klubu Damiana Zielińskiego.

Wygraj koszulkę kolarską

Tradycją stało się już, że współorganizator zawodów, GK Piast Szczecin, przygotowuje nagrodę dla kibiców. W ubiegłym roku pomysłodawca najlepszego hasła dopingującego Damiana Zielińskiego na IO w Rio de Janeiro miał okazję potrenować z mistrzem. W tym roku na aktywnych widzów czeka aktualny strój GK Piast Szczecin: koszulka, spodenki, czapka i skarpetki. Co trzeba zrobić, aby go wygrać?
Wystarczy przyjść na tor w czasie trwania Pucharu Polski, zrobić ciekawe zdjęcie i wstawić je na tablicę Piast Szczecin - kolarze (wraz z hashtagiem #szczecinkibicuje). 

(oprac. mij)

Fot. Ryszard Pakieser

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi