sobota, 18 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Karnety nie na każdą kieszeń

Karnety nie na każdą kieszeń

Karnety nie na każdą kieszeń
Data publikacji: 2015-09-09 12:56
Ostatnia aktualizacja: 2015-12-12 14:09
Wywietleń: 83 19330

Nowy sezon rozpoczęły szczecińskie drużyny rywalizujące w Superlidze piłki ręcznej, po pierwszej przerwie reprezentacyjnej są piłkarze, szczecińscy kibice czekają na inaugurację sezonu w koszykówce mężczyzn i siatkówce pań. Jaką ofertę karnetową przygotowały nasze kluby ? Niektóre bardzo atrakcyjną nie tylko ze względu na ceny, inne nie oglądają się na kieszeń kibica.

Trzeba sobie jasno uzmysłowić, że sześć drużyn w jednym mieście w najwyższej klasie rozgrywkowej, to też duża konkurencja dla każdej z nich. Nie każdy kibic będzie w stanie obejrzeć wszystkie mecze, jakie chciałby. W wielu przypadkach zadecyduje ciekawa oferta. Nie tylko sportowa, ale też cenowa, lub zawierająca inne ciekawe bonusy.

Jako pierwsi sezon rozpoczęli piłkarze nożni. Informowaliśmy już o cenach karnetów przed miesiącem. Biorąc pod uwagę średni koszt jednego karnetu, poszły w górę. Póki co frekwencja na tym nie ucierpiała. To efekt dobrej i skutecznej gry drużyny, dobrej pogody, ale jesienne miesiące pod względem aury na pewno nie będą zbyt łaskawe. ©℗ (p)

Cały artykuł czytaj w czwartkowym wydaniu Kuriera Szczecińskiego, lub w e - wydaniu.

Komentarze

witek
jak to mozliwe ze ludzie pracujacy w szczecinie nie stac na kupno karnetu ulubionej druzyny sportowej ?
2015-09-09 12:13:11

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi