
Karate. Bodaikan z medalami

Ostatnia aktualizacja: 2018-02-19 22:52
W stolicy Niemiec odbył się turniej w karate WKF (wersja olimpijska) Berlin Open, w którym startowało blisko tysiąc zawodników z 29 krajów, a w tym karatecy z trzech klubów zachodniopomorskich.
Spośród nich najlepiej spisał się prowadzony przez Piotra Juszczaka szczeciński Bodaikan, wywalczając 8 medali (2 złote, 2 srebrne i 4 brązowe) i wśród 143 startujących klubów zajmując 6. miejsce w klasyfikacji medalowej.
I miejsca zajęli: Marcin Krykowski, Maja Dębczak (oboje Bodaikan) i Berenika Prządka (Shobu-Kan Stargard); II lokaty: Julia Krzyżaniak, Adam Steczuk (oboje Bodaikan) i Natalia Żmuda (KK Kamikaze Szczecin); a III pozycje: Szymon Grzywacz, Jakub Szuper, Piotr Banasiak, Szymon Ziętarski (wszyscy Bodaikan) i drużyna kata seniorów Kamikaze. ©℗
(mij)
Komentarze
Dodaj komentarz
Pogoda
|
||
15℃ na godz. 12:00 | ![]() | Zobacz prognozę na trzy dni |
Polub nas na Facebooku
Filmy
Komunikaty
Nekrologi
kondolencje
Szkolny pulitzer




Przejdź do sklepu
Najczęściej czytane
Najczęściej komentowane

- MSZ: Ponowne otwarcie Ambasady RP w Panamie (komunikat)
- PK: porozumienie prokuratury i Policji w sprawie organizacji szkoleń zostało podpisane (komunikat)
- Nowy Fiat 500 Collezione na słynnych wybiegach europejskich stolic mody
- MKiDN: 73. rocznica wyzwolenia niemieckich obozów Ravensbrück i Sachsenhausen. Wizyta wiceministra Sellina w Niemczech (komunikat)
- MC: udana majówka? Nie zapomnij o najważniejszym (komunikat)