niedziela, 22 października 2017.
Strona główna > Sport > Golf. W sobotę ostateczne rozstrzygnięcia

Golf. W sobotę ostateczne rozstrzygnięcia

Golf. W sobotę ostateczne rozstrzygnięcia
Data publikacji: 2015-08-29 08:10
Ostatnia aktualizacja: 2015-12-12 14:09
Wywietleń: 1040 15753

Piątek był drugim dniem zmagań największego amatorskiego turnieju golfowego w Polsce, rozgrywanego w podszczecińskim Binowie.

– Po czwartkowych rozstrzygnięciach na zwycięstwo szans już wprawdzie raczej nie mam, ale muszę powiedzieć, że jest mi niezmiernie miło, że zostałem zaproszony do Binowa, ponieważ świetnie się tu wszyscy bawimy – mówił przed rozpoczęciem drugiej rundy Klaudiusz Sevkovic, uczestnik golfowej rywalizacji celebrytów.

44-latek, który w Binowie gra po raz pierwszy, opowiadał też, jak zapoznawał się z nowym dla siebie polem.

– W czwartek było ciężko, ponieważ dopiero testowałem to miejsce i musiałem grać w zasadzie „na ślepo”. W piątek było już znacznie lepiej.

Prócz  zwieńczonej w piątek rywalizacji celebrytów, zakończyły się inne turnieje, w tym również Diners Club Trophy 2015 i Nearest to Pin 4MOVE, którego zwycięzca – Marek Sobków – zapewnił sobie wyjazd z reprezentacją na światowy finał World Amateur Golfers Championship 2015 do tureckiego Belek. 

W sobotę poznamy ostateczne rozstrzygnięcia w World Amateur Golfers Championship 2015. Start trzeciej rundy zaplanowano na godzinę 9:00. (p)

 

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi