wtorek, 21 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Futsaliści założyli się o piwo

Futsaliści założyli się o piwo

Futsaliści założyli się o piwo
Data publikacji: 2015-09-18 12:13
Wywietleń: 853 21460

JEŚLI po rundzie jesiennej Pogoń ’04 Szczecin zajmowała będzie niższe miejsce niż czwarte, zawodnicy klubu zobowiązali się zaprosić na piwo wszystkich pełnoletnich posiadaczy karnetów. To dodatkowa, jakże nietypowa motywacja - tak dla samych graczy, jak i dla kibiców, by zaopatrzyli się w wejściówki.

Tymczasem naprawdę opłaca się zainwestować w karnet. Kosztuje ona zaledwie 39 zł - na cały sezon. W cenie otrzymuje się cały pakiet gratisów: bezpłatny bilet do kina Helios, miesięczny karnet do Fitness Club Universum, 50 proc. zniżki na kręgle w MK Bowling, miesiąc bezpłatnej nauki angielskiego lub niemieckiego w Centrum Języków obcych Edi, druga godzina za darmow w Bawialni Kraina Fantazji, w końcu miesiąc bezpłatnej nauki w studiu Rytmix. W sprzedaży są także karnety za 29 i 25 zł, dzieci do lat siedmiu wchodzą za darmo. Szczegóły na stronie internetowej klubu: www.pogon04.szczecin.pl.©℗

W sobotę Pogoń ’04 zagra w Bielsku-Białej z Rekordem, inauguracja w Szczecinie - w poniedziałek 28 września. Rywalem będzie Gatta Zduńska Wola. ©℗ (kol)

fot. Robert STACHNIK

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi