piątek, 24 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Futsal. Są jeszcze bilety na mecz kadry

Futsal. Są jeszcze bilety na mecz kadry

Futsal. Są jeszcze bilety na mecz kadry
Data publikacji: 2016-03-13 08:54
Ostatnia aktualizacja: 2016-03-13 08:54
Wywietleń: 78 123315

Za tydzień, we wtorek 22 marca w Azoty Arenie reprezentacja Polski zagra z kadrą Kazachstanu. Będzie to pierwszy z dwóch pojedynków, ich wynik rozstrzygnie o tym, która z drużyn pojedzie na jesienne mistrzostwa świata do Kolumbii.

Zgrupowanie w Szczecinie (i w Policach) rozpoczyna się już w poniedziałek, zatem biało-czerwoni będą mieli sporo czasu, aby przygotować się z formą i taktyką na zdobywcę brązowego medalu mistrzostw Europy, które na początku tego roku odbyły się w Serbii. To tam Kazachstan, naszpikowany graczami pochodzącymi z Brazylii, pokonał faworyzowanych Włochów, a w półfinale z Hiszpanią, późniejszym triumfatorem, przegrał tylko 5:3.

Powołanie od selekcjonera Andrzeja Biangi otrzymało trzech zawodników Pogoni ’04 Szczecin” Dominik Solecki, Mateusz Jakubiak oraz Michał Kubik. O tym, czy ten ostatni zagra, zdecydują badania – w sobotę podczas ligowego spotkania doznał urazu.

- Wiemy już jak gra Kazachstan, bo na zgrupowaniu w Tychach, które odbyło się kilka dni temu, już o tym mówiliśmy. A na pewno od poniedziałku będziemy pracować nad tym, by wygrać z rywalami – mówi Mateusz Jakubiak.

Można jeszcze kupić wejściówki , kosztują 10 złotych. Do nabycia są poprzez stronę internetową www.abilet.pl lub w punktach w Szczecinie: 1000 Miast - biuro podróży (PKS), pl. Grodnicki 1 ,My Travel, ul. Kaszubska 60 albo w Policjach - A.T. Urszula Górzyńska ul. Grzybowa 2c.

(kol)

Fot. R.PAKIESER (arch.)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny