piątek, 22 września 2017.
Strona główna > Sport > Futsal. Są jeszcze bilety na mecz kadry

Futsal. Są jeszcze bilety na mecz kadry

Futsal. Są jeszcze bilety na mecz kadry
Data publikacji: 2016-03-13 08:54
Ostatnia aktualizacja: 2016-03-13 08:54
Wywietleń: 56 123315

Za tydzień, we wtorek 22 marca w Azoty Arenie reprezentacja Polski zagra z kadrą Kazachstanu. Będzie to pierwszy z dwóch pojedynków, ich wynik rozstrzygnie o tym, która z drużyn pojedzie na jesienne mistrzostwa świata do Kolumbii.

Zgrupowanie w Szczecinie (i w Policach) rozpoczyna się już w poniedziałek, zatem biało-czerwoni będą mieli sporo czasu, aby przygotować się z formą i taktyką na zdobywcę brązowego medalu mistrzostw Europy, które na początku tego roku odbyły się w Serbii. To tam Kazachstan, naszpikowany graczami pochodzącymi z Brazylii, pokonał faworyzowanych Włochów, a w półfinale z Hiszpanią, późniejszym triumfatorem, przegrał tylko 5:3.

Powołanie od selekcjonera Andrzeja Biangi otrzymało trzech zawodników Pogoni ’04 Szczecin” Dominik Solecki, Mateusz Jakubiak oraz Michał Kubik. O tym, czy ten ostatni zagra, zdecydują badania – w sobotę podczas ligowego spotkania doznał urazu.

- Wiemy już jak gra Kazachstan, bo na zgrupowaniu w Tychach, które odbyło się kilka dni temu, już o tym mówiliśmy. A na pewno od poniedziałku będziemy pracować nad tym, by wygrać z rywalami – mówi Mateusz Jakubiak.

Można jeszcze kupić wejściówki , kosztują 10 złotych. Do nabycia są poprzez stronę internetową www.abilet.pl lub w punktach w Szczecinie: 1000 Miast - biuro podróży (PKS), pl. Grodnicki 1 ,My Travel, ul. Kaszubska 60 albo w Policjach - A.T. Urszula Górzyńska ul. Grzybowa 2c.

(kol)

Fot. R.PAKIESER (arch.)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Elektryczny autobus w zajezdni
Wielkie latawce na niebie
Korki na Sczanieckiej
Poprzedni Następny

Nekrologi