Strona główna > Sport > Futsal. Remis zero-czwórki

Futsal. Remis zero-czwórki

Data publikacji: 2017-12-10 19:11
Wywietleń: 676 304674

Ekstraklasa futsalu: Pogoń '04 Szczecin - AZS UŚ Katowice 1:1 (0:0); 0:1 Jasiński (27), 1:1 Jakubiak (27).

POGOŃ ’04: Szklarz - Peru, Cymański, Solecki, Jakubiak, Gepert, Jurczak, Maćkiewicz

W meczu z katowickimi studentami szczecińska zero-czwórka wystąpiła w skromnym, zaledwie 8-osobowym składzie, ale nasi piłkarze spisywali się bardzo dobrze, stworzyli sobie więcej okazji strzeleckich od rywali i byli bliżsi wywalczenia kompletu punktów. A w kolejnych meczach sytuacja kadrowa Pogoni ’04 powinna się poprawić, bo akces gry zgłosiło kilku piłkarzy, normalnie grających na trawiastych boiskach.

Po pierwszej bezbramkowej połowie, w 27 minucie prowadzenie objęli goście, lecz błyskawicznie wyrównał jeden ze szczecińskich grających trenerów Mateusz Jakubiak, który do doprowadzenia do remisu potrzebował zaledwie 31 sekund. Po meczu poprosiliśmy go o krótką wypowiedź.

- Po stracie gola tuż po wznowieniu gry przeprowadziliśmy skąładną akcję, a mi się udało zakończyć ją celnym strzałem, jak się później okazało, na wagę remisu - powiedział M. Jakubiak. - Z podziału punktów odczuwam spory niedosyt, bo wypracowaliśmy sobie dużo klarownych sytuacji strzeleckich, ale jeden punkt też szanujemy, bo goście także mieli swoje podbramkowe okazje.©℗ (mij)