Data publikacji: 2016-11-21 20:07
Ostatnia aktualizacja: 2016-11-21 20:07
Wywietleń: 731 174583

CHROBRY Głogów -  POGOŃ 04 Szczecin 2:6 (1:3)

Bramki: 1:0 Kaczmar (4), 1:1 Jurczak (14), 1:2 Jakubiak (15), 1:3 Kubik (16), 1:4 Jakubiak (28) 1:5 Jakubiak (29), 1:6 Solecki (34), 2:6 Bartnicki (39)

Pogoń 04 po dwóch przegranych spotkaniach ligowych przełamała się w Głogowie.Trzy bramki strzelił w tym spotkaniu Jakubiak.

Wprawdzie spotkanie nie zaczęło się po myśli szczecinian, którzy na początku meczu zostali zepchnięci przez gospodarzy do defensywy. Chrobry już w 3 minucie objął prowadzenie, a w międzyczasie stworzył jeszcze cztery inne dogodne sytuacje.

Futsaliści Chrobrego nie wykorzystali jednak okazji będąc nawet dwukrotnie sam na sam z bramkarzem. Pierwszy strzał na bramkę rywali Pogoń 04 oddała w 7 minucie, ale na dobre z letargu obudziła się jeszcze później. Od raz przyniosło to trzy bramki w niespełna cztery minuty.

Drugą połowę gospodarze zaczęli od zmasowanych ataków, ale to Pogoń 04 wykorzystując błąd głogowskiego defensora strzeliła dwie bramki. Miinuta po minucie na listę strzelców po raz drugi i trzeci wpisał się Jakubiak.

Chrobrego po chwili dobił Solecki. Po tym trafieniu gospodarze już nie byli w stanie odrobić strat, a jedynie w ostatnich sekundach zmniejszyć rozmiary porażki. ©℗(woj)